Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Muminek teraz przelicza kubiki i pustaki, to nie pamieta co się dzieje w życiu klubowym, a tak przy okazji może Duke75 przygarnie zabłąkanego Muminka do Desmoobsesion.... dostanie stylową koszulkę w kolorze białym...hihihi...

Pozdrawiam

Seb

 

dzięki za słowa otuchy - propozycja jest dla mnie bardzo kusząca :icon_mrgreen: z chęcią skorzystam z takiego zaproszenia :lalag:

 

co do roboty - dziś atanęło ogrodzenie i wyznacone zostały zarysy do wykopu. od wtorku robiona będzi edziura w ziemi - znaczy praca zaczęta :flesje:

 

może w niedzielę się troszkę poruszam na Monsterku, bo już też tydzień stałi się "lenił"

 

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek teraz przelicza kubiki i pustaki, to nie pamieta co się dzieje w życiu klubowym, a tak przy okazji może Duke75 przygarnie zabłąkanego Muminka do Desmoobsesion.... dostanie stylową koszulkę w kolorze białym...hihihi...

 

a moze i mnie ktos przygarnie?? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zamiast koszulki będzie ubrana w craszpady i w szpilkę do wykorzystania

 

hehehehe, tiaaaa.... Muminek Ty sie nie rozpedzasz za bardzo z wyobraznia?? :icon_twisted: :icon_biggrin: :biggrin:

bo ta "szpilka" jakos mocno podejrzana mi sie wydaje :icon_question: :icon_eek: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra - jestem już zmęczony i idę chyba spać (dziś chyba parę tonek przeszuflowałem)

 

A co do wyobraźni - ta szpilka miała na celu zdjęcie craszpadów, żeby nie przeszkadzały w dalszym omawianiu tematu klubowania :icon_twisted:

 

pozdrawiam

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie :icon_question:

mam 2 pytania w kwestii technicznej,

 

1.od dluzszego czasu probuje namierzyc jakies crashpady do ST,

moze ktos z Was szukajac do monstera trafil na cos rozsadnego,

ostatecznie chyba wezme monsterowe te ze szpilka przez dlugosc ramy

i bede kombinowal z dlugoscia tak aby wystawaly poza obrys owiewki

oczywiscie po wycieciu otworow...

licze na sugestie :D

 

Czesc

 

W 1 kwestii może mogę Ci pomoc.

kolega z Cz-wy produkuje z aluminium takie cudeńka jednak nie obejdzie sie bez użycia narzędzi.

Poprosiłem go o dostosowanie tych crashpadów do monsterów.

Możesz zrobić swoj rysunek techniczny i wytoczy ci takie jak tbedziesz chcial.

Jednak należy dokupić pręt gwintowany o odpowiedniej srednicy i dostosować mocowanie do swojego bike.

Ja proponuje oczywiście pręt nierdzewny + śruby i podkładki nierdzewne

 

Oprocz zamontowania w centralnej czesci ramy montuje tez na przednią oś.

Zdjęcia wrzuce w next week.

 

http://www.allegro.pl/item216715644_ducati_crasch_pad_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaoszę sie z zamiarem zakupu nowego motocykla typu naked (np. Hornet, Bandit, GSR, FZ6, SV). Biorę też pod uwagę Monstera 695. Nie jeździłem jeszcze na tym motocyklu. Proszę bardzo o podanie czy daje on mozliwość zajęcia w miarę wyprostowanej pozycji w stosunku do innych motocykli typu naked. Bardzo mi na tym zależy, ponieważ nie lubię wisieć nad bakiem. Czy nie będę na tym moto wyglądał zabawnie, ponieważ mam 183 cm wzrostu i ważę 95 kg. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao a tutti Ducatisti della Polonia!!!!

Do klubu zapraszam wszystkich, którzy kochają Dukaty i lubią jeździć. Raczej unikam "członków", którzy kupują Duki żeby postawić w salonie lub garażu żeby mieć i chwalić się znajomym. Kiedyś większość członków klubu to byli goście, którzy mieli więcej kasy niż prawdziwej pasji do marki. Teraz jest odwrotnie motorki są starsze ale za to klub stanowi zgrana paczka fajowych ludzi- i o to chodzi!!!! Nawet Warszawiacy sa mile widziani :D

 

Wczoraj dostałem sygnał od kumpla,ze sprzedaje on swojego Monstera 620. Jest to sztuka z roku 2003 ale została jako nówka zakupiona w salonie MotoFun w Krakowie w grudniu 2004 i zarejestrowana na wiosne 2005 roku. Motocykl został zakupiony za moim pośrednictwem oraz namową i znam jego losy od początku aż do teraz. Jest absolutnie bezwypadkowy i rzadko używany przez kolege-lekarza stąd przebieg tylko ok. 5000 tys km. Jest to wersja z podwójna tarczą hamulcową z przodu, z mini-owiewką, w kolorze srebrnym i ma karbonowe wydechy. Rzucam na razie hasło a jak poznam więcej szczegółów to dam wam znać.

Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkMann,

dzieki za info, widzialem juz wczesniej te crash-e na allegro,

troche mi sie ksztalt nie podoba ale maja ta zalete ze sa waskie

w podstawie i latwiej w owiewke wpasowac,

biore je wiec pod uwage,

jednak najpierw musze rozwiazac problem akumulatora

ktory skutecznie zaslania mi wezel z prawej strony,

czytalem, na amerykanskich stronach, ze podobno

jakies zamienniki mozna dobrac,

jak wyklaruje ta kwestie to pewnie sie do Ciebie zglosze :wink:

przecieraj szlak :)

 

 

Duke75,

to jak?? mam szanse na przyjecie w grono klubowiczow?? :clap:

z Lodzi do Kraka w sumie szybki skok :)

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Duke75,

to jak?? mam szanse na przyjecie w grono klubowiczow?? :crossy:

z Lodzi do Kraka w sumie szybki skok :D

 

pozdro all

 

Pewnie że tak!!! zapraszam! Podaj mi swoje dane na PW albo maila i jesteś "member"!

Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...