Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Zimowy Meeting Desmobsession przeszedł do historii :biggrin: Się działo...!!! Gościliśmy przedstawicieli importera oraz szefa działu Europy Wschodniej i Bliskiego Wschodu w fabryce Ducati - Luca Pierotti. Próbowaliśmy go zmęczyć ale twardy jest, zupełnie jakby miał polskie korzenie... :clap: Link do zdjęć zobaczycie na naszej stronie. Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie zapytanie czy jest jakis sposób na odpalenie M620ie podczas postoju na bocznej nóżce bez jej składania ??

Oczywiście, tylko trzeba zmostkować dwupinową kostkę czujnika bocznej nózki. :biggrin:

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos w niektórych Ducati (przynajmniej w moim) stopka samoistnie się składa (nie mam mechanizmu blokującego) i za każdym razem kiedy na nią stawiam muszę się 100 razy upewnić czy na pewno jest dobrze rozłożona. A odchodząc od moto patrzę niepewnym wzrokiem czy aby czasem nie zaczyna się chylić ku ziemi :icon_biggrin:

 

Próbował ktoś jakoś temu zaradzić? Może przeszczep z innego moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos w niektórych Ducati (przynajmniej w moim) stopka samoistnie się składa (nie mam mechanizmu blokującego) i za każdym razem kiedy na nią stawiam muszę się 100 razy upewnić czy na pewno jest dobrze rozłożona. A odchodząc od moto patrzę niepewnym wzrokiem czy aby czasem nie zaczyna się chylić ku ziemi :icon_biggrin:

 

Próbował ktoś jakoś temu zaradzić? Może przeszczep z innego moto?

 

 

 

Napisz do Kingrider - zdaje sie, ze przerabiala ten problem.

Pzdr,J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos w niektórych Ducati (przynajmniej w moim) stopka samoistnie się składa (nie mam mechanizmu blokującego) i za każdym razem kiedy na nią stawiam muszę się 100 razy upewnić czy na pewno jest dobrze rozłożona. A odchodząc od moto patrzę niepewnym wzrokiem czy aby czasem nie zaczyna się chylić ku ziemi :icon_biggrin:

 

Próbował ktoś jakoś temu zaradzić? Może przeszczep z innego moto?

 

Moja Basia miała tak samo w M900 ale jej to przerobiłem.Dorobiłem drugą śrubę mocującą stopkę.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos w niektórych Ducati (przynajmniej w moim) stopka samoistnie się składa (nie mam mechanizmu blokującego) i za każdym razem kiedy na nią stawiam muszę się 100 razy upewnić czy na pewno jest dobrze rozłożona. A odchodząc od moto patrzę niepewnym wzrokiem czy aby czasem nie zaczyna się chylić ku ziemi icon_biggrin.gif

 

Próbował ktoś jakoś temu zaradzić? Może przeszczep z innego moto?

 

Dość prosta sprawa.Krótsza śruba i po sprawie.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, wiem że już kiedyś pisalem na podobny temat, ale ze u mnie zmienila sie sytuacja finasowa myślałem że nie będzie mnie stać na duka, a tu niespodzianka, pojawiła się ciekawa oferta http://moto.allegro.pl/item942912414_ducat...sprzedawcy.html, może ktoś mieszka niedaleko środy wielkopolskiej i ma trochę czasu żeby tam ze mną podlecieć i pomóc w ocenie tego motoru bo ja podejde zapewne zbyt emocjonalnie a swoją drogą nie ma tyle fachowej wiedzy, a nie chce kupić skarbonki, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uderzył do Macieja-mechanika z Poznania. Zapłacisz mu 100-200zł ale prześwietli Ci moto, zmierzy kompresje a potem możesz się z nim na przegląd umówić bo już pracuje na swoim więc i ceny niższe niż w serwisach. Jedyny gość w tej części Polski, któremu ufam jesli chodzi o Duki.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie; Czy Monstera 696 można odpalić gdy jest na 1 lub 2 biegu, czy musi być wrzucony luz przed uruchomieniem silnika? Może to być kwestia nieodpowiedniej dźwigni sprzęgła? Taki nietypowy problem ostatnio się pojawił, a nie znam motocykli Ducati... niestety:)

Edytowane przez even
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...