Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

To mamy Janka z głowy na 2 tygodnie uffff...hehehe...

Ciekawe co tam z tym naszym Piowdo, nie odzywa się już ze trzy tygodnie albo i dłużej... Napisał mi PW, że kupił tą S4R ale widocznie tak się napalił, ze nie ma czasu skrobnąć co nie co...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Napisał mi PW, że kupił tą S4R ale widocznie tak się napalił, ze nie ma czasu skrobnąć co nie co...

 

no to teraz w W-wie może być głośno, jak wyleci na ulicę z takimi kominami :)

 

PS Seba czy możesz jakoś zobaczyć czy coś warte są te kurtki java script:%20ShowBigPicture(current_picture) - na zdjęciach to tak dziwnie wygląda, a nie wiem czy to jakaś produkcja domowa czy firmowa, dzięki i sorki za kłopot

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz w W-wie może być głośno, jak wyleci na ulicę z takimi kominami :icon_question:

 

PS Seba czy możesz jakoś zobaczyć czy coś warte są te kurtki java script:%20ShowBigPicture(current_picture) - na zdjęciach to tak dziwnie wygląda, a nie wiem czy to jakaś produkcja domowa czy firmowa, dzięki i sorki za kłopot

 

Muminek nic mi tu nie wyskoczyło tylko jakiś java script.... o co Ci chodzi

 

Heja kulawy ridersie

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek nic mi tu nie wyskoczyło tylko jakiś java script.... o co Ci chodzi

 

Heja kulawy ridersie

 

 

przepraszam chyba już link w dobrej formie http://www.allegro.pl/item144039034_jedyna...cati_gear_.html

(jak się przegląda zdjęcia to zmiana jest funkcjonalności strony i tak się robi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... taki przenośny ...hihihi... destylator ... hihihihi... to jest idea.... hihihi... Kris masz u mnie browar.... :icon_question:

 

no to trzymam Cie za słowo :icon_question: Może już wyjdę to na wisnę dokuśtykam do Ciebie do Krakowa :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to dobry pomysł, wymienimy doswiadczenia przeróbek trunków na bardziej szlachetne...

 

Paweeł, czytaj uważnie to sie dowiesz Co Sebowi w głowie siedzi... a jest tego sporo....

Hej

 

Seba

a może tak zrobisz sobie wydech - prosta rura owinięta "szmatą" jak na zdjęciu http://www.ducatimonster.org/smf/index.php?topic=65653.0

 

a to coś dla Melvina http://www.ducatimonster.org/smf/index.php?topic=65754.0

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...