Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Tak pierwszy poważny mods zrobiony, teraz już będzie z górki..., cyferblat do obrotomierza gotowy, jesczcze tylko szybkościomierz został, ale to może na weekend zostawię.

Strasznie mi tymi kominami smaku narobiliście... a dodatkowo słyszałem dzisiaj nowego IXILA przy GS-ie kumpla i tak skubaniec dudni na wolnych obrotach, że omal się nie posikałem, hihihi....

Tak że panowie klamka zapadła, z następnej wypłaty zamiast szynki na Boze Narodzenie, kupię "tłumiki" do mojego monsterka... Mam tylko nadzieję, że będzie przynajmniej tyle basu co przy GS-ie kumpla...???

 

Heja

 

Seba a nie zastanawiałeś się nad opróżnieniem swoich fabrycznych kominów?Masz przecież zdolności inżyniersko-mechaniczne to może będzie Ciłatwo. Na DML widziałemkila takich przerówbek i opisów mówiących, że wychodzi to bardzo fajnie i dzwięk jest również przyjemny. A tak przy okazji - widzę, że te Termi i LeoV.. są nadal aktualne na allegro - może sprzeddjący będą pękac za chwilę i obniżać ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aLLy ty nie narzekaj, ostatnio 2-ch kolesi na takim małym sprzęcie (70ccm) jak twój zapylało Kamieńskiego 90/godz!!! i muszę napisać że nie mogłem ich dogonić moim maluszkiem :) .

A jeśli można zapytać to jakie są barwy tej twojej włoszki???

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie w W-wce pogoda robi się czadoska. Po porannych mgiełkach teraz jest już 13C i błękitne niebo, na polu zrobiło się sucho i tylko wsiadać na sprzęta i wio do przodu ;) A ja moge się tylko smakiem obejść, bo nawet nie powącham spalin dziś :) , ale jak się wkurzę to w niedzielę pokuśtykam na kulach do garażu i może odpalę mojego sprzęta albo i się bryknę (tylko potem w domu to mi żona głową tak zmyję, że .... - nie chcę mi się nawet o tym myśleć - dla ułatwnienia powiem, że żonę mam lekarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aLLy ty nie narzekaj, ostatnio 2-ch kolesi na takim małym sprzęcie (70ccm) jak twój zapylało Kamieńskiego 90/godz!!! i muszę napisać że nie mogłem ich dogonić moim maluszkiem :) .

A jeśli można zapytać to jakie są barwy tej twojej włoszki???

moja wloszka jest czarno zolta , zdjecia sa w moim podpisie , wystarczy kliknac na napis moja stajnia ;) Moje malenstwo tez bedzie kolo 90 km/h jechac po wymianie tloka , teraz jest jakies 80 :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melvin tez jest tyle ze glebnalem sobie w srode i musze nowy kask kupic no i troche moto szmatka przetrzac :)

 

ale za to fotki zdalalem zrobic super nim jebnalem w asfalt :)

 

 

http://www.flickr.com/photos/melvinsmonste...57594379893105/

 

 

 

ps

dobrze ze lewa strona palnalem bo obydwaj z sebem bysmy nowych kominow szukali

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zanika, tylko zanikł w zeszłym tygodniu... No i zarejestruj tu klub, to po miesiącu zostaniesz sam...

czyli wystąpiło zjawisko, którego z Jankiem najbardziej się obawialiśmy--> słomiany zapał :)

 

Heja ridersi

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to witaj w klubie, gubiących rozum na światłach... Przykro mi bardzo, że Cię to też spotkało, dobrze że jesteś cały - chyba że nie... :)

 

Jednak Melvin opłaciło Ci się nakładać 2 cm wosku, przynajmniej miałeś grubą warstwę zabezpieczająca lakier :)

 

Heja ridersi

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...