Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Może ally widział na żywo już maszynkę?

 

A cierpię to ja :lalag: - wczoraj sobie skręciłem nogę w kostce na meczu, a dziś spędziłem 6 godzin w szpitalu i mam trochę dość. Kurczę chyba w sobotę nie pojeżdżę na motorku :lalag:

Witam , wracaj Mumin szybko do zdrowia :clap:

 

Cierpie... bo chce go miec ... Kurde najpiekniejsze moto sportowe jakie mozna teraz kupic.... eh eh , za rok skosnokie pewnie zgapia cos z niego :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie złapią... nie są wstanie upchnąć tych swoich "kloców" w ramie, aby dostać w efekcie wąski i poręczny motocykl :buttrock:

Muminek ja dopiero gram mecz w sobotę po 17, tak że nawet jak skręcę nog to już będę wyjeżdżony.

Hej

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, Muminek tak zachwalasz ten stolik, że chyba sobie sprawię jeden do garażu...

Seb wczoraj zakupił Nissiny Semi-Metal... mam nadzieję, że nie będą gorsze od fabrycznych i będzie się dało hamować...

 

Kiedyś tam pisaliśmy dużo o łańcuchach. Ale nie wiem czy ktoś z was testował te łańcuchy VM i te super ZVM2... Producent podaje na rysuneczku na stronie, że są blisko 2 krotnie trwalsze...???

Łańcuchy DID

Macie jakieś doświadczenia?

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miłe słowa i wsparcie duchowe

Niestety nie nudzę się w domu - technika na dziś pozwala, że mogę też z domu pracować

 

Co do 1098 - też mnie strasznie kręci - szczególnie jak się poptrzy z za kierownicy (a ten wyświetlacz wskaźników jest czadoski - może coś dla Ciebie Seba - taki sobie strzel do MOnsterka :icon_twisted: ). Jestem tez ciekaw jak brzmi to moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, Muminek tak zachwalasz ten stolik, że chyba sobie sprawię jeden do garażu...

Seb wczoraj zakupił Nissiny Semi-Metal... mam nadzieję, że nie będą gorsze od fabrycznych i będzie się dało hamować...

 

Kiedyś tam pisaliśmy dużo o łańcuchach. Ale nie wiem czy ktoś z was testował te łańcuchy VM i te super ZVM2... Producent podaje na rysuneczku na stronie, że są blisko 2 krotnie trwalsze...???

Łańcuchy DID

Macie jakieś doświadczenia?

 

 

no to teraz Seba będziesz dopiero hamował przed tym stolikiem :icon_biggrin:

 

co do łańcuchów to u mnie brak doświadczenia - przy stole czy innych okazjach używałem inne łańcuchy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Muminek myślisz że nie mam co z pieniędzmi robić... dziś idę do monopolowego zrobić zapas na weekend, hehehe...

 

oj domyślam się, że masz co robić z kasą - lae jak by to była dobrze wydana kasa.

 

Co do zapasów to i my musimy trochę się przygotować - jutro i w sobotę u nas też będa spotkania ze znajomymy i rodziną :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piowdo, czekamy na twoje wrażenia z pierwszych jazd... :buttrock:

 

Heheee... ale miałem dzisiaj utrapienie z moim Monsterem, obraził się i nie chciał zapalić po 3 tygodniach stania w garażu... ale po wykreceniu i osuszeniu świec, odpalił od dotknięcia... :D faaajjnieeee było bryknąć rundkę... szkoda, że ciemno już było :buttrock:

 

Heja ridersi...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pierwszy poważny mods zrobiony, teraz już będzie z górki..., cyferblat do obrotomierza gotowy, jesczcze tylko szybkościomierz został, ale to może na weekend zostawię.

Strasznie mi tymi kominami smaku narobiliście... a dodatkowo słyszałem dzisiaj nowego IXILA przy GS-ie kumpla i tak skubaniec dudni na wolnych obrotach, że omal się nie posikałem, hihihi....

Tak że panowie klamka zapadła, z następnej wypłaty zamiast szynki na Boze Narodzenie, kupię "tłumiki" do mojego monsterka... Mam tylko nadzieję, że będzie przynajmniej tyle basu co przy GS-ie kumpla...???

 

Heja

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...