Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

z butelkami śietny pomysł wystarczą na jedną rate!!! dzienki Seb

Krzysiek przypomnij co chcesz domalować tym kolorem bo zapomniałem sorki

 

chciałem, jak to mówią "pierd****" dwa pasy (szeroki i wąziutki asymetrycznie do osi motoru) na wzór malowania SR2 (np http://www.ducati.com/en/bikes/my2007/Mode...el=MS2R1000-07) lub SR4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... przy tych nowych to pewnie jest jeszcze immobilizer??? Ale ja nie wiem tylko tak sobie gdybam...

Lubię mieć przy moto coś dodanego od siebie, jedynego, niepowtarzalnego, unikatowego...itd

Pozdro

 

 

i tak Panie trzymać - trzeba się przecież jakoś wyróżniać wsród tysiąca takich samych poruszających się podrogach motorków, a poza tym może swój patent będziesz mógł sprzedać do innych (może nawet za jakieś tak grosiki :icon_biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, Muminek bajoku... w Krakowie to można na palcach jednej ręki policzyć monstery :icon_biggrin:

Nie to co u Melvina.... W Wieliczce to już M600 Dark jest unikatem :banghead: Moi koledzy śmigają na CBRGSXR6ZXRFZS... itd.

Tak, że nie mam problemów podobnych do Melvina, gdzie w rządku pod kawiarenką stoi 20 monsterów i chcąc nie chcąc Melv musiał nerke oddać, hihihihi...

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Krzychu, weź se pie... w groszki, będziesz miał unikat na skalę światową...hehehe...

 

rozbawiłeś mnie normalnie po pachy, a banan to na około głowy mi się zakręcił :banghead: - a pomysł rozważę :crossy: A jaki kolor proponujesz :icon_biggrin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, Muminek bajoku... w Krakowie to można na palcach jednej ręki policzyć monstery :lapad:

Nie to co u Melvina.... W Wieliczce to już M600 Dark jest unikatem :cool: Moi koledzy śmigają na CBRGSXR6ZXRFZS... itd.

Tak, że nie mam problemów podobnych do Melvina, gdzie w rządku pod kawiarenką stoi 20 monsterów i chcąc nie chcąc Melv musiał nerke oddać, hihihihi...

Pozdro

 

a ja dziś byłem w nowym w W-wie (działają od września) warsztacie, gdzie znalazłem znajpmego, który wcześniej był szefem serwisu w BolDorze.

Firma nazywa się Bosmotocycles i rozwija się prężnie, jak widzę. Zaczynają mocno też z serwisowaniem i sprzedażą różnych elementów (ubrania i akcesoria). Dowiedziałem się też, że prawdopodobnie w W-wie nie będzie na razie autoryzowanego dilera Ducati (chodzą pogłoski, że obecny BolDor może utracić autoryzację). To by dopiero śmiesznie było - najbliższy byłby w Poznaniu czy w Krakowie :) .

Mają też do sprzedania 2 Ducati Monster 750 z przebiegiem około 14,5 tyś km (polski po managerze Perfektu) i 620 z przebiegiem około 1 tyś mil (ze stanów).

Zajmują się też zimowaniem motorów. Co śmieszne - można u nich wynająć sobie stół serwisowy i samemu prowadzić naprawy :smile: jak ktoś potrafi

 

Pozdrawiam,

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a melvin w piatek idzie na moto-show i zobaczy na zywo...........ducati 1098

fotki DUCATI 1098

sydney moto-show

http://www.sydneymotorcycleshow.com.au/article33.htm

ogladnie tych zdjeci to tortura...........

 

 

 

Sry chlopaki ze nie pisalem , narazie nie mam mozliwosci nic zalatwic , dam znac jak bedzie sie dalo .

 

pzdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ally widział na żywo już maszynkę?

 

A cierpię to ja ;) - wczoraj sobie skręciłem nogę w kostce na meczu, a dziś spędziłem 6 godzin w szpitalu i mam trochę dość. Kurczę chyba w sobotę nie pojeżdżę na motorku :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do drobnych napraw? - stół potrzebny jak najbardziej, szczególnie gdy z kumplem naprawiasz, jest się gdzie rozłożyć ze smakołykami.... ;)

 

albo jak chcesz rozebrać coś (np dziewczynę :icon_mrgreen: ) albo ćwiarteczkę :buttrock: , albo jak chcesz pogrzebać przy motorku (po dwóch wcześniejszych rozbiórkach :icon_mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...