Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

małe ogłoszenie

 

w Boldorze mają carbonowe wydechy do Monsterów 600-1000 i tytanowe do SS900 w bardzo dobrych cenach (wyprzedają magazyn). Jęsli jesteście zainteresowani to bardzo proszę o kontakt z Łukaszem z sewrisu

 

pozdr

kris

 

Ciekawe czy te do SS900 mozna zamontowac do SS750 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te do SS900 mozna zamontowac do SS750 :banghead:

 

wg mnie powinny pasować - najlepiej zadzwoń do Łukasza. Jak je oglądałem to zastanawiałem się żeby spróbować przerobić króćce do kolektorów ale raczej nie dałoby rady - sam bym wziął je bo były naprawdę czad (piękny tytanowy wydech - w owalu :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Poszukuje jakiegokolwiek silnika Ducati w celach dekoracyjnych :-) Tak wiec moze byc zatarty, niesprawny, bez tlokow, walu, zaworow i pozostalych wnetrznosci. Najwazniejsze to blok, cylindry, glowica. Oczywiscie za jakas rozsadna cene. Jezeli macie takowe cos, albo wiecie kto ma - bardzo prosze o informacje.

 

Pozdrawiam i zycze wszystkim Wesolych Swiat i mnostwa Ducatowych gadzetow pod choinke!

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, wiele miłości oraz spełnienia wszystkich marzeń (a szczególnie związanych z ukochanymi sprzętami :banghead: ) życzą Muminek, pani Muminkowa i Muminkowy synuś (i oczywiście ten, który jest w drodze :icon_mrgreen: )

Kris

 

PS - dziś sobie bryknąłem się - ledwo jakieś 5 - 7 km, ale nie mogłem się oprzeć pokusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś konto,kupował ktoś jakieś części na ducati.com czy ducati.pl? Ceny takie same jak oficjalnie w motorexie?

 

 

Cen pewnie nikt z przedstawicieli nie moze windowac ale faktycznie- cekawe czy w koncu ktos cos kupil? Balzac probowal sie zarejestrowac i cos zamowic o ile pamiatam. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...