Skocz do zawartości

malowanie kasku.


Rekomendowane odpowiedzi

a ile kosztuje taki aerograf? mniejwiecej.

 

pistolet(sam aerograf) od 100zł <

 

kompresor od 200zł <

 

tak pi razy oko...

 

czasem na all są całe zestawy,ale albo mają za duze dysze, albo gó*niany kompresor.

albo nadają się do czegoś i nie są takie tanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli u kogos malowanie kosztowaloby min.50zl wiec sie nie oplaca.faktycznie lepiej sobie sprayem pomalowac albo najlepiej kupic nowy i lepszy!!

jesli jednak zdecydujesz sie na sprayowanie najpierw polecam zmatowic powierzchnie drobnym papierem sciernym wtedy farba lepiej bedzie sie trzymac a na wierzch (po kilku warstwach) bezbarwny.. wszystko tylko wczesniej okleic trzeba folia albo czyms zabezpieczajacym zeby nie bylo farby na gabce przy czole od wewnatrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gabke i cały ten wkład ze srodka zdemontowałem, co nie było takei trudne i jak to zobaczyłem to wtedy do mnei dotarło ile naprawde warty jest taki kask:/

 

Polecacie mi kupic inny kask jakis lepszy, wiadomo ze tak zrobie ale z tym malownaiem to neichodzi mi zeby zrobic z niego kask na całe zycie tylko zeby jakos wygladał, bo dodatkowy czepek zawsze sie przydaje czy dla plecaczka czy komus porzyczyc;) takze mysle ze albo potraktuje go sprayem albo oddam razem z blachamiz moto do lakiernika zeby mi przy okazji tez go pomalował:) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

januszek-walker sprzęt do malowania aerografu kosztuje tak jak isał wyżej awful :P a ja dałęm pomalować kolesiowi ( lakiernikowi) i zapłace za tą robote 250zł ( po znajomości) ceny są różne, ale akurat ten kolo co mi maluje ten kas jest tani i dobrze to robi :) zamieszcze zdjęcia jak będzie gotowy :P:)

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja, w zasadzie mój kolega to za mnie to zrobił - pomalował mi kiedyś kask (właśnie też Tornado) sprayem w warunkach domowo-warsztatowych, efekt super, naprawdę zadowalająco, wyszło mnie około 12 zł - bo jeszcze trzeba troszke papieru wodnego, rozpuszczalnika do umycia rąk, na koniec jeszcze dopieścić pastą polerską, spray akrylowy.

jarodawca daj mi znać jak ten Twój kask wyszedł.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie jeszcze go nie mam zrobionego, może w tym tygodniu nie wiem bo koleś mówił że są mrozy i nie może malować :/ a nie ma poimieszczenia ogrzewanego :/ ale napewno założe nowy temat jak będzie gotowy i porobie fotki :buttrock::):(:P;)

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...