Skocz do zawartości

Co sadzisz o Aprili AF1?


Rekomendowane odpowiedzi

Mito ma taką jedną główna wade. Mianowicie jej wielkośc, a raczej wygoda kierowcy(również i pasażera). Mito jest troszke wieksza wizualnie od Af1. MIałem to okazje porównać. Ale wygody jaką oferuje Af1(obojetnie czy Replica czy Futura) nie ma żadna 125(no poza RS).

 

"Skandalicznie" niewygodne i małe jest RGV 125. Na nim to mogą jeżdzic chyba tylko japońce i to też Ci którzy nie mają wiecej niż 160cm wzrostu :) . Tam sie nie da nawet normalnie na postoju skrecić kierowajką bo sie obija nadgarstkami o bak. W NSR jest niewiele lepiej. . . :?

 

Wg mnie Żadne 125 nie oferowało ani takich osiągów ani tyle wygody co Aprilia przynajmniej do 1995 roku. Chociaz po 95' i tak nadal króluje RS'ka. :P

 

Ale to jest moje zdanie i nie każdy musi sie z tym zgodzic. . .

 

W każdym razie powiem wam jedno : Aprilia rządzi!!!!! 8) :mrgreen:

 

Pzdr;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie powiem wam jedno : Aprilia rządzi!!!!! Cool Mr. Green

:) :P :( :P :) :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

ja zaraz po kupnie jechalem 120km w kasku 10 razy gorszym niz tornadi i bez szybki, i przyjezdzie na miejsce wogole nie czulem zmeczenia,wiec wygoda jest bdb+ ,niewiem czemu niektorzty twierdza ze plastki sa niewygodne,wiadomo ze nie wszystkie sa super ale...

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask tez ma znaczenie... ale 120km na Apce bez zmeczenia to jest cos! 8)

 

Ja po przejechaniu 3 km na Mito nie czułem przyrodzenia, a po 10 minutowej przejazdzce an RGV nie mogłem sie za bardzo wyprostowac :lol: Co prawda mam 188cm wzrostu no ale po Aprili nie czuje żadnych dolegliwości :( :P :mrgreen:

 

 

Aprilia rządzi !!!! :) :D :D :mrgreen: :) :P mówie wam . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilia rządzi !!!! Very Happy Very Happy Very Happy Mr. Green Buttrock Buttrock mówie wam . . .

 

potwierdzam

 

wprawdzie nie mam porownania do mito czy innych 125 ale jezdzikem simsonem to po 25km ciezko bylo plecy wyprostowac....

 

ja mam niecale 184 i jest zajebiscie :) :( :mrgreen: :P :lol:

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przyspieszenia... ja sie sciagalem mito vs af1 europa i jak mialem 130 na liczniku to afka byla jakies 200m za mna ale jak wiadomo zalezy tez wiele od kierowcy. A co do niewygody na mito... sranie w banie ja tam robilem traski 80km i nie bolalo zupelnie nic :) po prostu jacys sie delikatni robicie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie sciagalem mito vs af1 europa i jak mialem 130 na liczniku to afka byla jakies 200m za mna ale jak wiadomo zalezy tez wiele od kierowcy

 

 

wlasnie zalezy od kierowcy !!!

 

cagiva i apka 2 najszybsze , wcale nie twierdze ze cagiva jest niewygodna tylko mowie ze aprilia jest bardzo wygodna!!!

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem troche na Apce AF1 i musze przyznać, że jako tako komfort jest. Natomiast przymierzałem się do Mito z 93 roku. Jest większa, ale stanowczo mniej komfortowa. Może w sezonie uda mi się zrobić nią pare kilometrów to zmienie zdanie, ale jak narazie to nie sądze, żeby była tak komfortowa, jak AF1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...