Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja bym bral tego 1000a.. podobno niezly sprzet :flesje: tylko opony zjada, sie skonczyla po 2 kkm :flesje:

 

p.s. bo mi fajter na jakiejs buzie czy innej 12tce chodzi po glowie :eek:

 

pozdr. Arek FZX 1000

lakiernia motocyklowa Saico w budowie

Podkowa Lesna/Wawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj chłopie jak chcesz nabyć FZXa bo to tranzakcja wiązana - kupujesz motocykl a gratis dostajesz pier..lca do głowy.

 

Kto z Was FZjebXy sie ze mną zgadza? Wiem, że każdy...

 

 

Chodzi mi dokładnie o spalanie , prędkośc max i przyspieszenie i awaryjnośc motocykla. z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak - silnik zajebiście elastyczny jak na tą pojemnosc, moc fabyrczna 94KM, spalanie zależy od stylu jazdy , prekośc max.... po co Ci prędkość max w takim motocyklu? Jesli interesuje Cię prędkość max to kup ściga... przyspiesznie 3,9s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak - silnik zajebiście elastyczny jak na tą pojemnosc, moc fabyrczna 94KM, spalanie zależy od stylu jazdy , prekośc max.... po co Ci prędkość max w takim motocyklu? Jesli interesuje Cię prędkość max to kup ściga... przyspiesznie 3,9s

 

 

 

 

 

nie mam zamiaru kupować scigawki :banghead: dzieki za wszytkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to cudo hamuje ? Da się tym manewrować przy wolnej jeździe czy zachowuję się jak spasiona świnia ? Jak z zakrętami ... tymi szybkimi i wolniejszymi ? Cholernie mi się podoba ten motocykl. Chociaż sam lubię takich "sku**ieli" ulicznych typu Honda Hornet czy Kawasaki Z750 to ten motocykl mnie urzekł. Może jak się trafi fajna oferta a nie będę miał kasy na jakiegoś naked'a 600-750 to kupię FZX 700-750 ? Na razie psuje GS :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

 

Ktos tam na gorze zapodal linka do allegro.

Chce tylko powiedziec ze ta czarna FZX ( droga od gory) jest juz od dluzszego czasu na allegro.

Cena zaczynala sie od 11,5 tys.

Poza tym skoro to jest wersja japonska ( 5 biegow ) to podobno silnik ma pare koni mniej.

W dodatku budzik siega do 180, chyba troche malo.

Z reszta ten nademna :) :) jezdzi na takim rowerze wiec niech cos wiecej powie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus jak się już wreszcie dorobisz tej MZty to pogadamy o rowerkach :notworthy:

 

Virus jak się już wreszcie dorobisz tej MZty to pogadamy o rowerkach :)

 

 

Wersja japońska to wersja dla pedałów - trzeba ją od razu wrzucić na stół i dorobić jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...