Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja poszukuję serwisowki do GPZ 500S. Jak coś macie to proszę o kontakt na pm albo mail [email protected]

 

 

p.s. lece sie przedstawic do Powitalni

Jest 5 postow wyzej...ehhh poczytaj troche temat zanim cos napiszesz.

Co do reszty to wyluzujcie troche bo mi lacza zbraknie :buttrock: Jakos postaram sie powrzucac te manuale ;-)

 

Co do ZX6R to czymaj.

Kawasaki ZZR600,ZX6 R Ninja (ZX600 D,E) 90-00 Haynes Service Repair Manual ENG http://www.megaupload.com/?d=EMNGIAU6

 

 

Co do YZ to mam ale nowsze roczniki... jak chcesz ktores z ponizszych to daj znac.

Yamaha YZ250 T1 05 Service Manual ENG By Mosue.pdf

Yamaha YZ250 FR 03 Service Manual ENG By Mosue.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde oszustwo jakieś. od 4 dni to forum przegladałem i przeczesywałem poszukując tej serwisówki i nie widziałem tego posta. ten topik przejżałem strona po stronie i widziałem tylko do 500A... przepraszam za gafe... co slepemu po oczach....

 

EDIT

aaaa wiem. Poprostu jak czytałem posta to nie było, a jak dnia nastepnęgo dopisałem moją porośbe to już był... jeszcze raz sorry.

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ej może czegoś nie czaje ale czemu pod service manual i owners manual sa te same pdfy?

Edytowane przez Setniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do YZ to mam ale nowsze roczniki... jak chcesz ktores z ponizszych to daj znac.

Yamaha YZ250 T1 05 Service Manual ENG By Mosue.pdf

Yamaha YZ250 FR 03 Service Manual ENG By Mosue.pdf

 

To prosiłbym obie serwisówki-może któraś mi styknie i dziekuje za tą R6 :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde oszustwo jakieś. od 4 dni to forum przegladałem i przeczesywałem poszukując tej serwisówki i nie widziałem tego posta. ten topik przejżałem strona po stronie i widziałem tylko do 500A... przepraszam za gafe... co slepemu po oczach....

Nie tylko jest 5 postow wyzej...kozystaj z opcji szukaj a napewno nie przeoczysz nic....te link wystepuje w tym temacie przynajmniej 5 razy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko jest 5 postow wyzej...kozystaj z opcji szukaj a napewno nie przeoczysz nic....te link wystepuje w tym temacie przynajmniej 5 razy :buttrock:

[/quo

 

 

no niebardzo. w temacie rzeczywiscie dawales juz kilka razy linka jednak dotyczcy on czegos co nazawales owners manual (kolorowa okladka, 120 stron, 10,5mb). pozniej ta sama rzecz podales jako service manual. stad tyle klopotu.

 

Mouse umiem poslugiwac sie forum, to ze jestem tu nowy nie oznacza ze od wczoraj mam komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres był już podawany na forum, ale niestety nikt nie czyta tylko wali po 10 razy pytanie o ten sam motocykl...

Stary....ile razy ja juz to przerabialem, temat oddzielny nawe zalozylem...i nic. Cieszmy sie tym ze mozemy pomoc tym co potrzebuja i na reszte nie zwracajmy uwagi bo sie zagotujemy :notworthy: ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha YZ250 T1 05 Service Manual ENG By Mosue.pdf

Yamaha YZ250 FR 03 Service Manual ENG By Mosue.pdf

Przeciez wyslalem Ci je na PW wraz z odpowiedzia na Twoja prosbe :>

Zapodam wiec linki do ogoolnego uzytku:

Yamaha YZ250 T1 05 Service Manual ENG http://www.megaupload.com/?d=SY3B03H7

Yamaha YZ250 FR 03 Service Manual ENG http://www.megaupload.com/?d=SV4HKGLX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...