Skocz do zawartości

Wyjazd do UK


rafal.grom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale ta irlandia popularna,

ja też jade tam na początku czerwca zarobić troche kasy na moje pierwsze moto, a w przyszłości może na dłuższy okres

 

Wielkim plusem tego kraju jest to że pogoda sprzyjajaca jeździe na motorze jest prawie przez cały rok.

 

Dla zainteresowabnych, bede w Liss, jakby ktos sie tam wybierał, dawajcie znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Ja lece moim gratem w maju z okolic Poznania obecnie jestem w uk i wiecie co tu smiga sie caly czas bo nie ma zimy bede lecial do Amsterdamu a potem na wyspy :twisted:

 

Wiem i juz nie moge doczekac bo tutaj zima trzyma i trzyma. Termin wspaniały (chyba juz zima odpusci :buttrock: ) A Amsterdam zawsze jest po drodze na wyspy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jak ladnie sie czyta te rozne zakatki swiata... Ja jestem bardzo zapracowana ale weekend do Paryza napweno , jestem oczarowana tym klimatem..Wlasnie popoludniu robie rezerwacje na lotnisku na Lawicy a latem Londym objazdowka .. Wystarczy w zupelnosci, czlowiek ciezko pracuje i musi klimat zmienic koniecznie i miejsce rowniez.. pozdrawiam ,,,polly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

cze

to jeszcze raz ja. tak w ramach przypomnienia. jeżeli jest ktoś kto poważnie myśli o podrózy do szkocji przez Amsterdam w okolicy wakacji to prosze o kontkt np. na gg:6868009.

 

ps dzis rozgrzalem na trasie moje sv. cudowne uczucie. do zobaczenia na drodze. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Irlandii byłem i od tego czasu poważanie myślę o Szkocji. Jak ma wygladac Twój pobyt w Szkocji? Od razu po przyjeździe szukasz pracy i pozostajesz w jednym miejscu czy planujesz pierwszy tydzien lub dwa pośmigac i pozwiedzać?

W moim przypadku raczej w grę wchodzi jedynie czerwiec lub wrzesień. No i nie wiem czy dostane 2 tygodnie urlopu bo w lipcu juz biore dwa na Chorwacje. Jesli dostane i urządzaja Cię jeden z tych dwóch miesięcy to jest duże prawdopodobieństwo, że wybiorę sie z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Irlandii byłem i od tego czasu poważanie myślę o Szkocji. Jak ma wygladac Twój pobyt w Szkocji? Od razu po przyjeździe szukasz pracy i pozostajesz w jednym miejscu czy planujesz pierwszy tydzien lub dwa pośmigac i pozwiedzać?

W moim przypadku raczej w grę wchodzi jedynie czerwiec lub wrzesień. No i nie wiem czy dostane 2 tygodnie urlopu bo w lipcu juz biore dwa na Chorwacje. Jesli dostane i urządzaja Cię jeden z tych dwóch miesięcy to jest duże prawdopodobieństwo, że wybiorę sie z Tobą

A wiec tak. termin wyjazdu uzalezniony jest bardzo od terminu zakonczenia sesji tzn polowa - koniec czerwca. moze cos sie uda przyspieszyc ale nie nalezy sie na to nastawiac. A jak juz dojade do Szkocji to parkuje u kumpla i ruszam na poszukiwanie pracodawcy. jak juz sie zaczepie to będe śmigał i śmigał gdzie sie da :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...