Skocz do zawartości

Pali wam na mrozie?


Empire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zapytac jak u was z odpalaniem maszyn na mrozie;) w koncu kiedys trzeba przepalić silniczek..MZ mi odpaliła po 2-3 kopach ale gasla i co chwile trzeba bylo odpalac...

 

Ale po co?????

 

Po to zeby jezdzic i caly czas cieszyc sie wolnoscia :P

 

Rusek lapie mi po trzech - czterech kopach...Najpierw powoli na jeden cylinder, a po chwili lapie drugi...I mozna ruszac :D ;)

 

Pozdrawiam Storm007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules
TO ladnie chart pali :P A co, przeciez go na allegro sprzedales. Nie zjawil sie kupujacy? :?

sprzedac sprzedany

kupujacy zeby go odebrac najpierw musi przybyc do kraju :D

poki co stoi jeszcze u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja xj'ta dzisiaj zapalila za 3 razem ale na trzech garach :P Byla odpalana po dosc dlugim czasie ale to tylko z tego powodu ze oddalem ja do warsztatu i trzeba bylo odpalic zeby mniej wiecej okreslic pewne dzwieki. Szczerze mowiac mechanik nie stwierdzil co dokladnie ale moze sie okazac ze zabule pare stowek ODPUKAC!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale to nie jest 80 tylko 250..J*ebło cie kiedys z kopki w noge? :|

 

Przepraszam ale posiadam ETKE 251 i też mi ładnie na mrozie pali więc prosze bez wyzwisk. Pozatym w pierwszej części napisałem że MZ pali mi dobrze przy -12. Naucz się czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuje teraz swojego kolege ze swojego forum MZ (zna sie na rzeczy )

 

Co do odpalania w zimie to zdecydowanie nie i każdy kto ma troche wiedzy i doswiadczenia motocyklowego to potwierdzi!  

Powód to w zimei silnik podczas tzw. przepalania nigdy nie złapie odpowiedniej temperatury pracy a co za tym idzie spalanie bedzie nie pełne. Wytwarzają sie wtedy bardzo żrące zwiazki w dodatku zalegające w wydechu oraz w komorze cylindra. Skutki ich działania nie trudno przewidzieć.  

Także z "mojego dośwadczenia" polecam poządnie zalać olejem silnikowym cylinder(okolo 100ml) i spokojnie czekać do wiosny  

 

Pozdrawiam JacekMZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...