Skocz do zawartości

Początek: czy jazda na moto zawsze wiąże się z glebami etc.?


Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jest w jezdzie konnej - sa ludzie ktorzy nigdy nie spadli

 

Bez urazy, ale jeśli chodzi o jazde konną, to nie znam takich którzy dłużej jedżą i nigdy nie spadli (moja gleba nr 7 była dopiero poważną) :D

 

bo łatwo nie spaść z konia- wystarczy lecąć na pysk powidzieć 'schodzę' :D...

 

z konia też zleciałem(z okrzykiem schodze)- jakis burak zaparkował swoją kobyłę blisko mojej tyłem i zaczęły się kopać :> chciałem zejść i je odciągnąć,w połowie drogi był bryk - i spadłem na 4litery( nie dłoń) ;)... w pozostałych sytuacjach zawsze spadałem z tego na obie nogi :)...

 

piszę o tym bo może warto przetransportować jeden zwyczaj z tamtąd: kto zaliczył spada: stawia wino ? :twisted: :twisted:

 

 

 

osobiście jestem pełen podziwu dla ludzi,którzy po napradę cięzkich wypadkach wracają do jeżdzenia. jeszcze nie miałem nic cięzkiego(przynajmniej w skutkach) - i mam nadzieję,że nie będę miał...ale i tak jestem pewien ,że przemyśle kolejne moto...

sądzę,ze w razie czego(odpukać-poważniejszy wypadek niz to co było do tej pory), jesli bede mogl jezdzic- to sie przerzucę na enduro i las... tam jakoś mniej wszystko boli...

 

każda gleba uczy pokory- po najcięższej mojej, zabrałem kawałeczek odłamanej owiewki i noszę go przy kluczykach. zawsze jak na niego patrzę ma mi przypominać,zeby nie pałować jak idiota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...