Skocz do zawartości

Jakie enduro???


Piotrek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,kolega chce sobie kupic jakiś motorek-enduro,bedzie mial do 4000 zł,co mogna za to ciekawego kupic???kolega jest w moim wieku wiec tylko jakiś motorower:/ jak narazie jeździł troche na dt80 kumpla i właśnie dtka mu sie bardzo podoba,jednak czy za 4000 tys mozna kupic cos lepszego,zrywniejszego z większą mocą??pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem bedzie DT80. Jest to sprzet b popularny do tego 80cc. Przyjemnie sie jezdzi, podejrzewam ze w razie czego nie bedzie problemow z czesciami.

Jeżeli kolega nie chce motocykla terenowego to faktycznie - DT80 bedzie najlepszym wyborem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lechu

to sie uśmiałem

Jak kolega chce panienki w mieście wyrywać to niech bierze dt ale w tarenie tak jak mówi Kuba to nie jest jazda. Jest spoko sopuki nie przejedzie sie czyms innym

Bardzo chetnie bym zamienil moja dt po tuningu na rx'a :D

O hm'ie nie wspominam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za tą cenę szukałbym tylko rx/hm :P

Czemu Ty sie w kazdym temacie na RXa upierasz?? Apa to stosunkowo drogi motocykl. Sam jako sprzet malo nie kosztuje i niektore czesci ......:?

Mialem Ape to wiem cos. Moze i nie ma juz klopotow z czesciami ale nie raz ich cena jest ........... :roll: :roll: :roll:

Fakt ze Apa ma lepsze zawieszenie ( z UPSem na przodzie), ale mimo wszystko na 1 moto do nauki po lesnych drogach wybralbym DT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Ty sie w kazdym temacie na RXa upierasz?? Apa to stosunkowo drogi motocykl. Sam jako sprzet malo nie kosztuje i niektore czesci ......

A powiedz co było takie drogie, bo jestem strasznie ciekaw!

 

I weź takiemu wytłumacz, że teraz 60% "pięćdziesiątek" ma Minarelli am6 i czesci do tego silnika wcale nie są drogie!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Ty sie w kazdym temacie na RXa upierasz?? Apa to stosunkowo drogi motocykl. Sam jako sprzet malo nie kosztuje i niektore czesci ......

A powiedz co było takie drogie, bo jestem strasznie ciekaw!

 

I weź takiemu wytłumacz, że teraz 60% "pięćdziesiątek" ma Minarelli am6 i czesci do tego silnika wcale nie są drogie!! :roll:

Pomysl o innych czesciach. W Apa b czesto lubi sie magneto zepsuc. Czesto magnes sie kruszy. Awaira dosc czesta (moj Tuareg, kumpla RS) pozatym jak sprzedawalem silnik rotaxa bylo sporo pytan o mozliwosc kupna samego magneta. Ciekawe dalczego :roll: Kumpel w Pegaso mial wal do regeneracji+ wymiana tloka i sie okazalo ze taniej kupil caly silnik (uzywany) -jak sie pozniej okazalo nawet w dobrym stanie :mrgreen:

Chyba malo miales do czynienia z Apa - bez obrazy :P

Majac na mysli silnik mowie o calym motorze a nie o zestawie TLOK+CYLINDER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...