Skocz do zawartości

Jaki bierznik do simka?


Dyfuzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja smigam po asfalcie 2/3 a teren 1/3 mojej jazdy a mam oponke jak na paryż dakar :mrgreen: W terenie sprawdza się dradzo dobrze, a normalne drogi też nie sprawiają mi problemów.....tylko czasem po deszczu jest szklaneczka podczas hamowania ale na zakrętach nie sprawia problemów.Zamin zaczniecie krytykować to nie martwcie sie juz szukam oponki SM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta 2 i jeździ się dobre i tu i tu!

A gdzie i w jaki sposob je testowales??

 

Ja posiadam # Nr 1

http://www.agmot.strefa.pl/foto/4267.jpg

Nie powiem czy sa dobre w terenie. No powiedzmy ze jest OK. Ale na asfalcie nie zachowuja sie najlepiej (wiem ze simek nie jest stworzony do jazdy po zakretach) a dokladniej jechalem troszke szybciej niz zwykle po radzie i NAGLE bez zadnych znakow ostrzegawczych NIC stracila przyczepnosc (tyl) i obrucilo mnie o 180* i wyladowalem na chodniku ;/

Asfalt byl suchy i nie bylo zadnych plam oleju czy cos takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem 2jka lepsza jeśli chcesz jeździć po lesie ale ta pierwsza lepiej sie ogulnie prezentuje i chyba jest taka barzdiej uniwersalna.Choć ta drugą bedesz mogł jeździć po szosie bo to taka kosta jak nic jedyne co to ze bedzie sie szybko scierac i nie bedzie dobrze sie trzymac na zakretach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem po terenie (lekkim oczywiście)

Spokojnie trzymaja, na sniegu też.

Na asfalcie nie buczą, normalnie się jeździ. To nie sa prawdziwe kostki tylko takie oponki enduro i są super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/pictures/491935/ ja miałem te oponki heidenau w swoim simie tylko akurat w innym rozmiarze i nie było zle. Tył wytrzymał ok 4tys km latania w 70% po asfalcie. Przód lepiej bo ostatnio widziałem jak moj simek stal na allegro i nadal mial ta przednia oponke. W zakrety niedało rady zabardzo przechylac sie ale na asfalcie była cicha i niepowodowala zadnych wibracji czy cuś:P W terenie akurat jakos nie trzymały nadzwyczajne ale na szutrowe drogi itd sie nadają. Myśle że dobrze zrobileś wybierając numer 1 bo prznajmniej bieznik ładniejszy a mozliwosci terenowe i szosowe te same!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...