Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktos z ekipy lodzkiej, kto wybiera sie do Borek a nie ma noclegu? Jest mozliwosc wziecia jeszcze jednego pokoju, ale sam go bral nie bede. Moze komus bedzie za ciasno, z osob z zaklepanym juz miejscem do spania?

Jery, ekipa już jest, będzie z nami jeszcze leciał Kuba, więc napewno sie chętnie załapie na miejsce w pokoju.

W srodę będziemy albo na placyku, albo w Ironie wtedy się dogadamy.

Trzymaj to miejsce!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K K KKKKKKKKKKKKKKKKKK ja pie................ j*b......... rasa wychodze z pracy z manufaktury odpalam moto by się nagrzało ubieram się bannan na gębie chce ruszyć a a tu gówno jakiś j*b..........ch.......... zerwał mi linkę gazu pierw myślałem że manetkę rozwalili rozkręcam linki pokręcone jakaś męda nie dość że linke zerwała to jeszcze międolił tym gazem że chyba obie będe musiał wymienić. miałem dziś z żonką pierwszego kursa pyknąć . Co za ludzie. i mam tak przy okazji pytanie czy te linki to muszą być do kładnie do danego typu moto? KKKKKKKKKKKKKK jaki jestem wściekły to szok. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K K KKKKKKKKKKKKKKKKKK ja pie................ j*b......... rasa wychodze z pracy z manufaktury odpalam moto by się nagrzało ubieram się bannan na gębie chce ruszyć a a tu gówno jakiś j*b..........ch.......... zerwał mi linkę gazu pierw myślałem że manetkę rozwalili rozkręcam linki pokręcone jakaś męda nie dość że linke zerwała to jeszcze międolił tym gazem że chyba obie będe musiał wymienić. miałem dziś z żonką pierwszego kursa pyknąć . Co za ludzie. i mam tak przy okazji pytanie czy te linki to muszą być do kładnie do danego typu moto? KKKKKKKKKKKKKK jaki jestem wściekły to szok. :)

Cholernie nam przykro Korn39...3maj się!A o linkę zapytaj PROCA,ewentualnie zadzwoń do jakiegoś salonu motocyklowego,tam Ci z pewnością powiedzą.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby było ciekawiej to dziś kupiłem sobie kurteczke spodenki rekawiczki zaklepałem dla żonki kurtke i przay okazji na al. włókniarzy 221 czy 225 jest taki sklepik z ciuchami na moto jak ktoś powoła sie na michała z manufaktury zakupy będą z galantym upustem :) :evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokładnie jest ten sklep? Czy nie przypadkiem przy salonie Subaru?

Współczuje choć zdziwiony nieco jestem bo często zostawiam moto przy manu i jeszcze nawet alarmu mi nikt nie załączył, a swoją drogą to skoro tam pracujesz to nie możesz dogadać się z ochroną, żeby gdziesik chować moto albo żeby rzucili okiem na twojego rumaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokładnie jest ten sklep? Czy nie przypadkiem przy salonie Subaru?

Współczuje choć zdziwiony nieco jestem bo często zostawiam moto przy manu i jeszcze nawet alarmu mi nikt nie załączył, a swoją drogą to skoro tam pracujesz to nie możesz dogadać się z ochroną, żeby gdziesik chować moto albo żeby rzucili okiem na twojego rumaka?

Yareck, celna uwaga.

Mam standardowe pytanie, będziesz w środę na placu?, a może spotkamy sie w Ironie?

Daj znać koniecznie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pytanie było do mnie ale mam to w planach :biggrin:

 

A gdzie dokładnie jest ten sklep? Czy nie przypadkiem przy salonie Subaru?

Współczuje choć zdziwiony nieco jestem bo często zostawiam moto przy manu i jeszcze nawet alarmu mi nikt nie załączył, a swoją drogą to skoro tam pracujesz to nie możesz dogadać się z ochroną, żeby gdziesik chować moto albo żeby rzucili okiem na twojego rumaka?

Jadąc od Zgierza przed kaliskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...