Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i niestyty, mój optymizm z zeszłego tygodnia został wczoraj przygaszony...ręka jak się okazał wymaga dłuższego leczenia - wczoraj miałem ją przestawianą i gipsik praktycznie do końca lipca :eek: na placu pojawię się dopiero na samym początku sierpnia :D Jak narazie pozostaje mi dosiadanie sradzika na sucho w garażu ;)

 

ojoj, wspolczuje. Widze ze niedlugo bedziemy mogli zalozyc subforum dla tych w gipsie :icon_mrgreen: jak to miales ja przestawiana? to co sie wlasciwie stalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Piotrek chociaz jedna fotke bys wrzucil zeby sie pochwalic nowym nabytkiem :)

Czekam....

Postaram się Kacper wrzucić jakąś fotke. Pozdrawiam

bo zaraz zabawie się w paparazzi i zrobię skandaliczne zdjęcia rozebranego motocykla :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj, wspolczuje. Widze ze niedlugo bedziemy mogli zalozyc subforum dla tych w gipsie :biggrin: jak to miales ja przestawiana? to co sie wlasciwie stalo?

 

 

Po wizycie na pogotowiu w zeszłą środę, dostałem tylko szynę i informację, że nic poważnego (lekarz popatrzył na zdjęcie, dotknął ręki długopisem :icon_evil: ) i musi zejśc opuchlizna. Po tygodniu zajął się mną kolega - chirurg :icon_mrgreen: , który po zrobieniu konkretnego zdjęcia orzekł, że jest rozwarstwienie kości z podwichnięciem i musi ustawić rękę, potem gipsik na cztery tygodnie i tyle..., apotem już będe mógł sobie pojeżdzić :notworthy:

Edytowane przez PRZEMEK75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem uziemiony :clap: , regulator napięcia (mam nadzieje że to on) dostane dopiero w czwartek.

Funfel nówka japońska.

Jak Procu mi pomoże wymienić i będzie działał to będę w środę na ślubie :P :D

 

No to jestem uziemiony :) , regulator napięcia (mam nadzieje że to on) dostane dopiero w czwartek.

Funfel nówka japońska.

Jak Procu mi pomoże wymienić i będzie działał to będę w środę na ślubie :clap: :D

Oczywiście w SOBOTĘ nie w środę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...