Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jestem Maciek , teraz smigam tl1000s wczesniej mialem Bandita400 i Cagive SuperCity125.Rok temu bylem w Czestochowie z grupa z lodzi. Z tego co pamietam to Wojtek na litrowym wiaderku i Robert na srebrnym thundercatcie ktorego niedawno widzialem na allegro :P.

 

http://www.bikepics.com/members/yogi1990/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie w łodzi lub okolicach mogę dorobić kluczyk do Fireblada 929 z H.I.S.S em?

bo mam tylko jeden a zapasowy zawsze się przydaje...

no i jaki byłby koszt takiego dorabiania?

Edytowane przez melvin0789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zniechęcasz płeć piękną, zawsze będzie przyjemniej wykąpać się w Borkach an waleta :biggrin:

 

Poza tym poto mam ścigacza żeby zapitalać, jak będe chciał :

1. "poczuć wiatr we włosach"- to kupie czopera (i przejde na emeryture)

2. Podziwiać krajobrazy- to kupie wycieczkę krajoznawczą (i zmienie grupe żeby nie spowalniać)

Jak na razie Jery ma racje, LUBIE JEŹDZIĆ SZYBKO :crossy:

 

 

hehe no tak.. z ta emerytura to ostro pojechales, ale fakt faktem ;] ...jest przynajmniej chill out

 

mi jakos do gustu nie przypadly (jeszcze) scigi ;] a do emertury mi daleko:)

 

 

Siema yogi1990 i scOti grupa rośnie w siłe :)witam również Dzidke.

Słuchajcie podobno za 2 tygodnie już polatamy... ale niestety to tylko podobno bo to tylko prognozy pogody..

 

 

pewnie znów na krotko bedzie ladna pogoda ;/ sie wzialem na sposób i na desce smigam poki jest snieg ;] bo takto takie glupie oczekiwanie az wsiade na moto...

Edytowane przez scOti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

 

Jestem w trakcie kolekcjonowania sezonu 2008 MotoGP. Relacje robione przez BBC Sport (wszystko po angielsku, brak tlumaczenia). Kazda runda zajmuje od 800MB do 1.2GB. Na ten czas mam rundy od 1 do 6. Jesli kotos reflektuje to moge sie podzielic. Odbior osobisty lub "przy okazji" :)

 

ja jestem zainteresowany. daj znac na GG jak z odbiorem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok. Juz nic nie mowie :) Popreclowalem i starczy :D Wkazdym badz razie witamy, i tak jak wspomnialem, sledz temat i do zobaczenia :)

 

Kamyk, Ty nasz GhostRiderze :D Trzaba by Ci autobus na czarno przemalowac, zeby nie bylo watpliwosci :D

 

Podoba mi sie twoje podejscie Kamyk. Ja tez taki grzeczny nie jestem :buttrock:

Nie jaram o co chodzi z malowaniem mojego autobusu na czarno ?

Wiem Jery że Ty wiesz równiedobrze jak ja (i wielu innych naszych kolegów z grupy z Placu) do czego służy prawa manetka (Musi, Oskar, Łukasz, Mirek, Jarek, Dżulu itd sorki wszystkich pomiiętych :notworthy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jaram o co chodzi z malowaniem mojego autobusu na czarno ?

Wiem Jery że Ty wiesz równiedobrze jak ja (i wielu innych naszych kolegów z grupy z Placu) do czego służy prawa manetka (Musi, Oskar, Łukasz, Mirek, Jarek, Dżulu itd sorki wszystkich pomiiętych :notworthy: )

 

 

No pewnie ze wiem do czego sluzy :D A z malowaniem to chodzi o to ze GhostRider jezdzi tylko i wylacznie czarnymi sprzetami. Nie wazne czy to puszka czy moto. To taki znak rozpoznawczy :)

 

Ok, juz nic nie mowie, bo widze ze Kamieniu sie na mnie coraz bardziej wkur..... denerwuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie w łodzi lub okolicach mogę dorobić kluczyk do Fireblada 929 z H.I.S.S em?

bo mam tylko jeden a zapasowy zawsze się przydaje...

no i jaki byłby koszt takiego dorabiania?

 

Ja się dowiadywałem w liberty i profi, dorabiają jedni i drudzy cena tak ja do mnie ( cbr 1100 xx) to około 220 pln, w cenie kluczyk, dorobienie i kodowanie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wpadnę w sobotę po południu z dyskiem, pasi? ;) a jak będziesz grzeczny to może i książkę Ci wreszcie oddam

 

W sobote ide do pracy. Jestem w domu do 13.00 i od 22.10 Jesli dasz rade, to zapraszam. I tez od Ciebie zalezy, czy oddam Ci twoja :P

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze wiem do czego sluzy :D A z malowaniem to chodzi o to ze GhostRider jezdzi tylko i wylacznie czarnymi sprzetami. Nie wazne czy to puszka czy moto. To taki znak rozpoznawczy :)

 

Ok, juz nic nie mowie, bo widze ze Kamieniu sie na mnie coraz bardziej wkur..... denerwuje :)

No co Ty JERY w żadnym wypadku się nie "wkur..... denerwuje", poprostu nie kumałem o co chodzi z tym malowaniem i tyle.

Jóż nie nie mogę się doczekać jak dosiądziemy swoje niunie i pośmigamy razem i ręsztą składu oraz gośćmi.

Może w Sobotę jakoś tradycyjnie na placu się stykniemy (oczywiście następną), ale nie całkiem od rana. Procu ma przyjechać do mnie na chate sprawdzić co z tym wyciekiem ?, mam niezłą kałuże pod autobusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty JERY w żadnym wypadku się nie "wkur..... denerwuje", poprostu nie kumałem o co chodzi z tym malowaniem i tyle.

Jóż nie nie mogę się doczekać jak dosiądziemy swoje niunie i pośmigamy razem i ręsztą składu oraz gośćmi.

Może w Sobotę jakoś tradycyjnie na placu się stykniemy (oczywiście następną), ale nie całkiem od rana. Procu ma przyjechać do mnie na chate sprawdzić co z tym wyciekiem ?, mam niezłą kałuże pod autobusem

 

Nie wiem czy sie uda z ta sobota. Wczoraj dopiero mojego Faziego Jozin zabral do doktora do Poznania. Pewnie troche to potrwa.

Mirek, Twoj gixer tez byl w Poznaniu czy w Bazinach?:)

 

 

Moja niunia już też sprawna tylko owiewki założyć i dzida .

pewnie będzie dużo paliła ale jak się zapi..... to ja już tak mam a wy :icon_question: :icon_twisted:

 

Romek, o twoim spalaniu to juz legendy chodza :P

 

A tak bardziej serio, to mysle, ze to to norma. Moj Fazer rekordowo wzial caly zbiornik na, uwaga.... 150km :P Ale jak sie ponizej 250 nie zchodzilo (a czesto bylo i 280) to juz tak jest. Ale nie ukrywam, ze zdziwko mnie chapło, jak mi sie rezerwa zapalila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...