Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej nieobecności.

No to może i ja się zjawie na ślubiku. Choc na razie nie obiecuje na 100%.

Ten żonkoś to jeździ jeszcze?

Kurcze znowu mnie nie bedzie we środe na placu - pracuję 14-22.

Muszę obczaić z rodzinką jak kto bedzie na działce, może znowu zrobimy ognicho jak wiosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo jest z Plocka, hajta sie z moja sasiadka, poznalem go przypadkowo jak poszedlem do sasiada po prostownik do akumulatora, okazal sie byc bardzo w porzadku typem... Wiem, ze cala ceremonia ma sie odbyc 9 wrzesnia, im wiecej sie dowiem, tym wiecej zapodam na forum... Dzieki, ze jak na razie sie na to piszecie !! A co do tego, czy Szymon aktualnie czyms smiga ? Niestety nie :icon_razz: W koncu slub, wesele i inne takie atrakcje wieczoru to nie byle pierdniecie komara tylko sporo wydatkow, z tego co sie orientuje ma zamiar cos kupic w najblizszym czasie... A tak wogule, widzieliscie co robia tu kolo mnie na Aleja Wlokniarzy ?? Masakra, jak tylko skoncza to chyba bedzie to najlepsza traska w Lodzi zeby polatac...

 

Pozdrawiam !!

Edytowane przez CbR600f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobią to może i bedzie najlepsza, tylko czy jak robia w te deszcze to czy po zimie znowu nie bedzie najgorsza? Mam takie obawy, choć oczywiście tak jak Ty nie moge się doczekać kiedy skończą te remonty i bedzie można jeździc tu i tam bez obaw że sobie co urwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam juz jutro wjezdzam na ten odcinek kolo Pojezierskiej, wyglada elegancko... Zaloze Sobie tylko stelaz na tyl i troche tam poszaleje !! :] A co do tego robienia w deszcz to faktycznie lipa na maxa :/ Ale kto wie jak to bedzie... Widzialem tablice, ze przeznaczyli na to 144 miliony euro... :| Na poczatku pracowali w dzien i w nocy, teraz widze ze chlopaki sie troche opierdzielaja, ale i tak im to calkiem sprawnie idzie... Podobno do konca pazdziernika maja oddac obydwie strony bo inaczej straca kaske z Unii... :/ Czarno to troche widze, ale co tam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem ciekawe zjawisko, już nie malują pasów tą śliską farbą tylko jakąs podgumowaną, wczoraj chciałem sprawdzić na mokrym i stoppie zrobiłem skutem przed swiatłami :icon_razz:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ja tak troche z innej beczki. Brał ktoś namiary na "bajzlu" od gości którzy obszywają siedzenia skórą ?moje prawie całe sie popruło, musze je przeszyć, bo nie będe miał na czym dupy posadzić

Słyszałem też że gdzieś w Kazas jest jakiś dobry kaletnik (tak to sie chyba nazywa), może na niego ma ktoś namiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tapicer... Nie pamietam kto mi to napisal, ale pewnie Ci sie przyda...

 

Miedzy Pabianicami a Bełchatowem jest wieś Rydzyny. Tak jest świetny i niedrogi tapicer. Robiłem u niego kanapę do XT jak mi ją pies kolegi pożarł. Zapłaciłem 80 zł i za dwa dni miałem kanapę., podczas gdy na Maratońskiej w Łodzi koleś zawołał 200 zyli i ponad 10 dni czekania miało być.

W Rydzynach tak zrobił mi ten gość kanapę, że tylko doświadczony machanik z serwisu Yamahy zuważył, że coś było robione.

NAaprawdę godny polecenia.

Jadąc z Pabianic na Bełchatów we wsi Jadwinin skręcasz w lewo na wspomniene Rydzyny. Tapicer jest po lewej stronie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz jakos agresywniej polatac ?? Mozna by bylo sie zgadac na jakies smiganie... Co Ty na to ?? 8)

 

jasssne, Ty na cebrze ja na skuterku :icon_razz: , chyba że w teren się zapuścisz to wezmę drugiego sprzęta :icon_razz:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tapicer... Nie pamietam kto mi to napisal, ale pewnie Ci sie przyda...

 

Miedzy Pabianicami a Bełchatowem jest wieś Rydzyny. Tak jest świetny i niedrogi tapicer. Robiłem u niego kanapę do XT jak mi ją pies kolegi pożarł. Zapłaciłem 80 zł i za dwa dni miałem kanapę., podczas gdy na Maratońskiej w Łodzi koleś zawołał 200 zyli i ponad 10 dni czekania miało być.

W Rydzynach tak zrobił mi ten gość kanapę, że tylko doświadczony machanik z serwisu Yamahy zuważył, że coś było robione.

NAaprawdę godny polecenia.

Jadąc z Pabianic na Bełchatów we wsi Jadwinin skręcasz w lewo na wspomniene Rydzyny. Tapicer jest po lewej stronie drogi.

 

THX dobry człowieku, pewnie skorzystam.

:icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...