Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

stęskniliście sie za mną :>

ja dzisiaj wróciłem z kaszub z praktyk w parku krajobrazowym, 350 km zrobiłem w deszczyku :banghead:

 

jak wstane to najprawdopodobniej podjade do Was, chyba ze bedzie lało to nie...

Nie pitol głópot, nie będzie lało :) . Masz sie meldować na pl. Dąbrowskiego o 11:30

Dawno tak silna ekipa sie nie zebrała :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie o 11.30

tylko ze dzisiaj bedziemy musieli jechac wolno bo bede z plecaczkiem ;)

jeździliśmy wolno, a i tak zdjąłem zjebki. Że jakieś wiatry boczne i w ogóle. Te baby to są na maxa marudne :)

 

Dawno nie smigalismy wiesza grupka :notworthy:

 

Grupka była całkiem przyjazna, ale żeby większa (raptem 4 moto z plecakami) ? to nie jestem przekonany - Procu jakieś obowiązki, Gabryś zaspał, a co z resztą to w ogóle nie wiem.

Ale i tak było zajebiście (nawet jakiś substytut bunkrów był :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "dziadzio z czopera" ( taki motocykl ostanio mi zaproponowano z względu na mój wiek) uważam że nie ma sensu zmieniać godziny w środe, 19 jest ok, a selgros stoi pod znakiem zapytania.

Polaczki dostaną łomot od niemców na mistrzostwach, pewnie większość będzie oglądała mecz.

 

Kacperku, a gdzie sie zgubił kierowca i plecaczek (Sylwia) z Twojej CBRki ??, ostatnio razem byliście na zdjęciu, czemu takie drastyczne zmiany ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamieniu zostalem zkrytykowany za zla jakosc zdjecia :)

Poczekam na lepsze ;)

 

A co do srody to moze raz w miesiacu ustalimy sobie zlocik bez plecaczkow zeby sobie ostrzej posmigac i zeby nikt zjebki nie dostal :) :notworthy:

Edytowane przez kacper_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...