Skocz do zawartości

JAKIE MOTO W POLA I NIE TYLKO????


Rekomendowane odpowiedzi

no a pal;i na dotyk dupa jak padnety :lol: :lol: :lol: hehe a Waszym zdaniem lepsza bedzie aprilia rs 125 czy suzuki dr 350???? jak te motorki latają na gumie??? jak się w terenie sprawują?? o dr znalazłem na forum ale o rx-ie nie bardzo :/

pzdr Jaro

 

[ Dopisane: 14 ]

sory aprilia rx tam miało byc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak RX-a to tutaj masz dobra oferte(troche wytargujesz i powinno byc dobrze):http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M144851

Tutaj jest kx z papierami (wydaje mi sie ze to jest kdx) za 1000 euro.Co prawda stoi juz na aukcji jakies dwa tygodnie wiec z racji tego moze niemiec by zjechał jakies 100-120 jurków+opłaty i rejestracja 1100 zł+transport jakies 600 zł.Poza tym teraz sie czeka do kwietnia i dopiero sie zacznie sciąganie zza granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz chulać gdzieś po polach itp tak jak napisałeś to Crossa nie polecam,lepsze jakieś enduro choćby 4T.Z crossem w terenie nie jest tak łatwo jak z enduro 2t nie mówiąc już o 4t,poprostu crossówka nie ma dołu i po między drezwami to nie bardzo,wtedy musiał byś ją 3mać na obrotach wcisniete sprzegło itp.Ale co tu dużo mówić bierz enduro choćbą tą Dr350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RXa moge polecic do szaleństw po lasach i polach, nadaje się do tego. Mój jest z rocznika 91 i od remontu nie ma z nim problemu, a zrobiłem 750 kilometrów (jak narazie) i jedynym problemem są świece, które padają przez brak zaworu wydechowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

602 393 087 - zadzwon do tego kolesia - on sprowadza crossy z Holandii.Mowisz jaki chcesz motor za ile i Ci sciagnie.Ja u niego kupilem swoj motor, takze facet konkretny, mozna duzo wytargowac z nim. jest on z okolic Żyrardowa.

 

Czy ja wiem czy taki konkretny. Pamietasz co było z tylnik kołem 18 i wesz co to znaczy :roll:

chyba skusze się na tą dr 350 Wink dzięki wszystkim za pomoc Smile

Dobry wybór. Szukaj wersji na zwykłym zawieszeiu bo jest lżejsza i wg mnie lepiej daje sobie rade terenie. Jeżdziłem SHC sporo i jakies 100 Km wersją zwyklą i ta zwykła lepiej radziła sobie na dziurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RX nie poradzi sobie na torze

Jak ja lubie bajki :D

Jak rx sobie nie poradzi to kdx ani wre tez nie.

Zawieszenie pozadne, niska masa i wystarczajaca moc.

Wiec o co ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:  

Czy ja wiem czy taki konkretny. Pamietasz co było z tylnik kołem 18 i wesz co to znaczy

 

wlasnie nie bardzo kumam o co chodzi z tym kolem? : Rolling Eyes

Ale ogolnie jak rok temu kupowalem to mial dobre motory w rozsadnych cenach.

To może pomyliłem Cie z kimś innym co ma CR. Poprostu miała być 97 a okazała sie 96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pomyliłem Cie z kimś innym co ma CR. Poprostu miała być 97 a okazała sie 96

hmm, on mi w umowie kupna sprzedazy napisal ze to jest 95r. A tak na serio to jest albo 94 albo 95. (wiec raczej mysle ze koles sie pomylil,albo poprostu dokladnie nie byl pewny kt ory to rocznik- watpie zeby mu sie oplacala oszukiwac jak zajmuje sie handlowaniem motorow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...