Skocz do zawartości

Czy derbi sendra to dobry wybór??


gutek_rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Psuć sie nie psuje..
To prawda co innego jezeli chodzi o zatarcie..Masy byla Zatarta 2 Razy..czesto z kim gadam na gg mial rowniez ten problem...Hmm po za tym jest Dosyc droga w utrzymaniu:)
(no i silniczek AM6 Buttrock )
No Walsnie minareli...Mimo To Senda Wymiata I Jest Chyba najmocnieszą Seryjną Enduralką w swojej klasie o najlepszych osiągach;]A silniki minareli hmmmm Ja mam o nich swoje zdanie:P Powiedzmy ze dosyc czesto musialem oglądac bebechy tych silnikow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie SendRa tylko Senda.

Mi osobiście też się bardzo podoba, zwróć też uwagę na takie piździki jak Gilera Gsm, Gilera Smt, Suzuki Smx, Aprilia Mx, są to też bardzo fajne supermota, lecz niestety dość trudno osiągalne w PL. Do Sendy masz dużo części, możesz przeprowadzić w niej tuning na 70/80ccm. Ogólnie polecam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie mi coś dokładniej co sie psuje i czemu jest droga w utrzymaniu acha i jaki ona ma wkońcu silnik bo niemoge sie doczytać

W utrzymyaniu jest taka sama jak reszta 50ccm' date=' nie zauważyłem różnicy w kosztach między derbikiem a np aprilia.

Silnik w Derbi jest firmy derbi.

 

No Walsnie minareli...Mimo To Senda Wymiata I Jest Chyba najmocnieszą Seryjną Enduralką w swojej klasie o najlepszych osiągach;]A silniki minareli hmmmm Ja mam o nich swoje zdanie:P Powiedzmy ze dosyc czesto musialem oglądac bebechy tych silnikow...

U mnie jezdzi sporo motocykli z silnikami AM6 i żadko są rozbierane. Co do osiągów AM6 to jest ich tez kilka rodzaji, które róznia sie wałem, tłokiem, sprzegłem i wałkiem wyrównoważającym ( te wyczynowe go nie mają).

Ja miałem HMa z silnikiem w chyba najwyższej wersji i tuningowym wydechem i gaźnikiem

Chodzi to mniejewiecej tak http://www.bikepics.com/pictures/437096/

na focie obecny własciciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma derbi pare razy skoczyl nia z gorki i popsul sie przedni amortyzator, ale jako supermoto jest OK bo w teren niebardzo, no i woncu derbi robi na licencji KX.

 

[ Dopisane: 19-01-2006, 15:38 ]

(na licencji kawasaki kx)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kolega ktory ma sende mowil ze jest robiona na licencji KX

...a simson jest robiony na licencji yamahy r1

Kolega mówi głupoty. Pewnie sam to wymyslił, żebys myślał że jego Derbi to fajny motocykl. Z KXem to ma tylko wspólny kolor i nic więcej.

Na poczatku salony kawaski sprzedawały derbiki ale pozatym to nie ma nic z tym wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...