Skocz do zawartości

Zamierzam kupić K-750


Karolaga1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także z "Sokółkarzami" nie miałem do czynienia. Wiecie, ale opowiem Wam, ze jakies dwa lata temu przyjechali do mnie dwaj goscie z Gubina >500km ode mnie< wcześniej sie skontaktowali ze mna abym przygotował motocykl >prosto od sovietów !! < do podrózy. I właśnie onie tak samo umówili siez panem Mikołajewskim do którego pojechali, a on poprostu olał ich i nie odbierał KOM'a. A zreszta, ja do niego kiedys pierwszy raz tez pojechałem dzieki Bogu ostatni. Wiele osób >nie tylko z siedlec< działa na tej samej zasadzie. Chodzi mi o to, ze jak dzwoni siedo nich to oj, tak wszystko jest 100% oryginał wszystko ugadane, na obejzenie motocykla a gdy siezajedzie to oni odrzekają "oj, jaka szkoda juz wczoraj poszedł, ale mam inne motocykle..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, jaka szkoda juz wczoraj poszedł, ale mam inne motocykle..."

dokladnie. tutaj na fotum juz byl ten temat poruszony. i jak sie wypowiadali, te same odp dostawali. mnie rowniez zapewnial gosc ze ma to i to. trzeba gnojowi zrobic kolo dupy i to rowno!

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić K-750, wszyscy którzy posiadają własnie ten motocykl napiszcie o jego wadach, zaletach najlepiej by były to wasze spostrzeżenia na ten motocykl (praktyczne). Interesuje mnie gedzie taki motocykl moge za rozsądną cene kupić.

 

"Karolaga1" - chesz kupić kaśke do remontu :?:

w jakich pieniądzach :?:

z polskimi kwitami :?:

 

Może na dniach pojade na wschód to bym sie rozejrzał

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys byl ze Szczecina, to polecilbym Oldtimergarage z Dobropola k/Starego Czarnowa. Przynajmniej zeby sie zorientowac, bo ceny maja ponad srednia krajowa, ale jesli nie chcesz miec do czynienia z roznego typu oszustami, to polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys byl ze Szczecina, to polecilbym Oldtimergarage z Dobropola k/Starego Czarnowa. Przynajmniej zeby sie zorientowac, bo ceny maja ponad srednia krajowa, ale jesli nie chcesz miec do czynienia z roznego typu oszustami, to polecam...

 

w oldtimergarage robota wykonana jest fachowo i uczciwie

ale płaci sie tam też za "marke" - przez co ceny sa dosć wysokie

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie szukalem przez ponad rok kogos, kto zrobilby mi na zamowienie MW750. Dluuugo szukalem i duuuzo sie dziwnych propozycji nasluchalem 8) . Az w koncu, jak to mawiaja -> pod latarnia najciemniej, zdecydowalem sie na OG. Oczywiscie bylo troche drozej, ale do dzisiaj tego kroku nie zaluje :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...