Skocz do zawartości

Majowy łykend na Białorusi.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nastąpiła pomyłka!!!

Chodziło mi oczywiście o sobotę 29 kwietnia.

Za zamieszanie przepraszam.

 

Lista została uaktualniona ;)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odbieram wizę w czwartek, natomiast przy składaniu wniosku zaproszenie nie było już potrzebne, bo pani w konsulacie powiedziała, że już kserowała ich trochę :-) czyli rozpoznają nas, albo impreza ściąga więcej chętnych o których możemy nie wiedzieć :-)

 

pozdrowienia

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priviet!

Niniejszym dziękuję wszystkim uczestnikom wyjazdu za towarzystwo i cierpliwośc w znoszeniu moich wypowiedzi przez cztery dni eskapady. Cieszę się że wszyscy dojechaliśmy w komplecie i wróciliśmy do domu. Wbrew przepowiedniom większości kibiców nie mieliśmy okazji zwiedzać tiurmy, nawet z milicją nie dane był nam podyskutować. Może następnym razem...

- Gorąco dziękuję Marysi za transport na zadzie matacykła, gdyż stan mojej gieeski nie rokował dobrze przed wyjazdem. Dzięki Marysi mogłem delektować się widokiem stepów (nieużytków) białoruskich i spojnie rozmyślać na tylnym siedzeniu iksjotki. Wielkie dzięki i gorące buziaki dla majej woditielnicy ;) :) :)

- Wyróżnienie dla najsprawniejszego paparazzi wyjazdu otrzymuje Andrzej Gwiazda.

Wykazał wzorową postawę żołnierską, posługując się aparatem cyfrowym niczym sołdat specnazu kałachem :flesje:

Efekty działań Andrzeja bedzie można niedługo podziwiać na stronie Grupy Uderzeniowej Wschód, która to została zawiązana podczas rzeczonego wyjazdu.

- Tytuł Terenowego Frendzla o specjalności chopper trial otrzymuje Barył, czyli Michał Nowak :)

Pokonanie ciurkiem w poprzek wąwozu o nachyleniu trawersów ok. 45 st, kwalifikuje Kolegę Baryła do grona terenowców niekonwencjonalnych.

Sprzęt: Yamaha Virago 700.

Miejsce: Bohatyrowicze.

- Tytułu terenowca niekonwencjonalnego nie otrzymuje Andrzej Gwiazda

- Mikołaj Łączyński zostaje wyróżniony wyróżnieniem im. Tadeusza Mazowieckiego - Siła Spokoju.

- Marek Romanow i Ania wykazali że grunt to poczucie humoru i pełne stakany.

Funkcja podczaszego, którą Marek vel Romanow pełnił podczas ogniska w lesie ;) pełniona była z pełną odpowiedzialnością i z zastosowaniem rewelacyjnej taktyki polewania. Taktyka owa polegała na tym że każdy ciągle coś popijał, jednak w ilości pozwalającej później pokonać ośmiokilometrowy marsz przez miasto na kolejną imprezę :crossy:

- Piotr MZ otrzymuje nominację do złotej odznaki kaskadera amatora. Natomiast jako jedyny pokonał sahara test sprawnie, bez nabierania piachu w buty i tarasowania drogi do Bohatyrowicz.

 

Jeszcze raz dziękuję za towarzystwo podczas wyprawy do Grodna.

Spocznij!

Kamandir Kulik.

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druzja

Wielkie dzięki za to że mogłem przez te kilka dni dzielić z wami tą frajde jaką jest jazda na maszynie

wielkie dzięki dla wszystkich bikerów z Białorusi za gorące przyjęcie i niezapomniane :crossy: imprezki.

Przypominam o spotkaniu pokolonijnym - obecność obowiązkowa ;) i mam nadzieję że grupa wschód ustali kolejne cele :flesje: o czym zapodamy info na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupe Uderzeniowa Wschod!

Niniejszym skladam podziekowania wszystkim za fajna zabawe i milo spedzony czas!

Komandirowi dzieki za nominacje do Odznaki Kaskadera Amatora oraz za op...dol, ktory dal mi sporo do myslenia :icon_mrgreen:. Sklaniam glowe z pokora i wyciagam wnioski.

Do zobaczenia na przegladzie Kroniki Ze Wschodu!

Strzala!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze było mało, więc do dzisiejszego (czwartek) ranka zrobiłem jeszcze 250 km po Polsce :icon_mrgreen:

 

Dziękuję wszystkim za wyprawę. Do zobaczenia na spotkanku.

 

Załączam link do moich zdjęć: http://cards.webshots.com/invite/pickup/11...550070290WrTpMU

W "normalnej" rozdzielczości przyniosę na płytce.

 

P.S. Czuję się wyróżniony za wyróżnienie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pięknie dziękujemy za super wyjazd :crossy: w super ekipie :wink: Niezapomniane krajobrazy białoruskich high-way'ów wśród niekończących się pól i niezapowiedziane odcinki specjalne (do których podchodziłem nieco spceptycznie :icon_mrgreen: ). Dziekujemy też wszystkim, którzy nas gościli i z którymi imprezowaliśmy :biggrin: - miłe wspomnienia na całe lata :buttrock:

 

pozdrawiamy

Ania i Marek (vel Mikołaj II Romanov)

 

P.S.Dziękuję za wyrozumiałość dla funkcji podczaszego :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezapowiedziane odcinki specjalne (do których podchodziłem nieco spceptycznie ;) ).

Kolego Romanow nie przesadzajcie opis odcinka specjalnego najlepiej oddają słowa Komandira "toż to mąka ale tawrda mąka do przodu !!" ;)

:icon_twisted: ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki ogromne KOCHANE CHŁOPAKI!

 

Zupełnie się nie spodziewałam, że tak miło spędzę swoją „ćwiartkę”. Bardzo dziękuję za pamiątkowe zdjęcie z autografami (!), życzenia, no i w ogóle za pamięć. Toście mię wszyscy zaskoczyli.

Tak jak obiecałam, zrewanżuję się imprezką na łonie wiejskiej natury, przy ciepełku domowego ogniska i rechocie okolicznych żab. Zawczasu przygotuję dokładną mapę dojazdu (na pewno nie dorównam Romanowowi, ale postaram się żeby była równie czytelna) abyście wszyscy dotarli na miejsce bez większych przeszkód.

Na razie planowana data to 3-4 czerwca, bo jak pamiętam to 10.06 jest Kulikowisko w Borsku, więc niektórych na pewno zabraknie… (np. mnie :) ). Jak ktoś wybiera się na motobazar na Służewcu, może dotrzeć do nas z opóźnieniem. Oczywiście poczekamy.

Konkrety będę podawać w najbliższej przyszłości, a już teraz proszę Was o zarezerwowanie sobie tych dni.

Pozdrawiam serdecznie – jubilatka

 

ps. Jadąc ok. 16:00 Wiertniczą widziałam niedobitki dzisiejszego spotkania w domu dziecka jadące w stronę Wilanowa. Jak się udała przejażdżka? Andrzeju strzeliłeś jeszcze jakieś foty? Jak tak to ślij, żebym wiedziała co straciłam.

 

ps2. pozdrawiam także nieobecnych Anię i Marka Romanowów! Oczywiście czujcie się jak najbardziej zaproszeni na piknik działkowy. To ok. 60 km od Warszawy

Buźka dla wsiech!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...