Skocz do zawartości

Majowy łykend na Białorusi.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komandir Kulik!ja jestem z grodna.imieju tam chawiru!moze sie wybiore na wyjazd.jakbyco to zapraszam dowodce i moze jeszcze kogos na nocleg.co wy na to???jest jeszcze jedna sprawa.mam moto ale nie mam prawka, i prawdopodobnie nawet jak zrobie przed wyjazdem to mi i tak zabiora bo czekam na odroczke z sadu bo uciekalem przed niebieskimi w pazdzierniku i ostatnio mnie rozkminili.mozna zrobic tak ze jak ktos nie ma fury a ma prawko to pojedziemy moim bandziorno.czekam na propozycje.pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc!jechalem z pracy wieczorkiem pazdziernikowym i zobaczywszy radiowoz na swiatlach na wale miedzeszynskim odwinalem do konca i odjechalem im.pozniej jak skrecalem przy statoilu oni podjechali i zatrabili, a ja jako ze mialem ruszac wlasnie to odruchowo odkrecilem gaz do konca i tyle.dostalem pozniej ladny liscik i tyle.

przypał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Komandir Kulik

ja sie pisze na ten wyjazd

tak wstępnie na ile maszyn przewidujesz wyjazd i jak byla liczba w zeszłym roku

 

[ Dopisane: 18-03-2006, 10:10 ]

mozna zrobic tak ze jak ktos nie ma fury a ma prawko to pojedziemy moim bandziorno

 

nie ma się co martwic zawszesie kogoś się znajdzie

moge pogadac z paroma os które by hętnie na coś takiego poszli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekamy na rozwój sytuacji u Łukaszenki. Na razie za wcześnie żeby cokolwiek załatwiać w ambasadzie. Niech się wyklarują nastroje po ostatnich wyborach, zobaczmy czy Aleksandr III wykaże dobroduszność dla durnych paliaków i nie zamknie granicy.

Padażdajem - pasmotrim - padumajem.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem Wiara

 

Ja niestety zdradze jedyny sluszny ustrój i na weekend majowy wybieram sie na Wegry - toze 4umowy wyjazd tak wiec zostaje w rodzinie.

Powodzenia na granicy zeby bylo szybciej niz rok temu i nie dajcie sie zamknac w bialoruskim pierdlu - co prawda to nie turecki ale zawsze...

 

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do banku i pogadaj o wydaniu zgody na piśmie na wyjazd motocyklem poza Unię.

Tyle że to koszty straszne: notariusz + tłumacz przysięgły białoruskiego.

Spytaj jeszcze o szczegóły w konsulacie w Gdańsku. Chyba w zeszłorocznym temacie podawane były adresy konsulatów RB. Patrz link w pierwszym poście.

 

Bardzo chętnie dołączę do Was, Mam jednak kilka wątpliwości....

Po pierwsze mogę za Wami nie nadążać, Po drugie jakbym jechała ze Starym to ja właścicielką obydwu motocykli jestem... Choćbym zad ogromny do tego czasu wychodowała to na obu nie przejadę. Mogę mu na miejscu zgodę wypisać i nawet krwią własną za zgodność potwierdzić. Da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja na wyprawę majową chyba się nie załapię (bu).

Przede mną jeszcze kilka godzin wojskowej zaprawy u Tomka i egzamin na kat.A. Przy dobrych wiatrach kwit dostanę pewnie w połowie maja (bu bu).

Niemniej jednak mogę służyć kilkoma radami:

w kwestii wyjazdu sprzętem leasingowanym - łatwiej niż kredytowanym. Firmy leasingowe traktują wydanie takiego świstka jako normalną usługę. W EFL kosztuje to 50 PLN. jest tylko kwestia tłumaczenia, ale to też nie jest jakiś mega koszt.

w kwestii wiz - dla totalnie niezorientowanych. Polecam cierpliwość :) Z tego co wiem w chwili obecnej MSZ zastanawia się czy nie wydalić ambasadora Białorusi. Z powodu zatrzymania polskiego konsula na granicy białoruskiej polska strona zamknęła też na kilka dni konsulat w Grodnie. Możemy się więc spodziewać również reakcji przedstawicieli wąsatego przystojniaka i działalność konsularna zostanie wstrzymana w Polsce.

Najgorszy wariant to taki jak stanie się to wszystko w przeddzień Waszego wyjazdu na Białoruś. Może rozważcie inną destynację?

pzdr

Przem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...