Skocz do zawartości

Motocykl z UK


szfagier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bakuk napisał:

W polsce potrzebny ci jest ten właśnie papier i umowa spisana wcześniej z angolem (sic.... wiem że popieprzone jest to że trzeba mieć umowe' date=' żeby przerejestrować moto ze swojego na swój, ale taki kraj niestety). Czyli procedura wygląda tak:

 

 

Dziwne, nikt ode mnie niczego takiego nie wymagal przy rejestracji !!!!

[/quote']

 

 

2 tygodnie temu znajomy rejestrował TL-a i potrzebował właśnie logbook, tumaczenie i umowe..... Bez tego nasze urzedniczki nie spojrzą na ciebie poważnie :buttrock:

 

A co do reflektora to ja na razie nie wymieniam....

Razi=bardziej mnie widać=bezpieczniej.... ;)

 

A poza tym to mój moto razi tylko przez chwileczkę, ułameczek sekundki..... :twisted: :twisted: :twisted:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ja wlasnie spadam z UK i ten ktory mi sprzedal dzwonil do DVLA i mu powiedzieli ze od razu moga do polski wyslac papiery. Wiec poprostu bede chyba czekal jak mi do domu przyjdzie a umow tu nikt tu nie spisuje ale papierek sklecic samemu to chyba nie zaden problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Witam

A macie moze jakas przykladowa umowe kupna - sprzedazy ktora mozna zastosowac kupujac motocykl (samochod ) a UK Bylbym bardzo wdzieczny za podeslanie takiego wzoru na e-mila [email protected]

Z gory wielkie dzieki

Pozdrawiam z Manchesteru

Przeczytales ten temat??

 

[ Dopisane: Środa 22 Luty' date=' 2006 20:17[/i'] ]

A wszystkie niejasnosci wyjasnia sie po lekturze strony www.dvla.gov.uk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Z reguły MOT ci przyśle zawiadomienie , że ci się przegląd kończy.

 

pzdr

Niestety nie ma tak dobrze. DVLA przyśle ci zawiadomienie o kończącym się podatku drogowym (road tax), o przeglądzie moto (MOT) musisz sam pamiętać. Czasem o przeglądzie przypomina policja, potrafią jadąc za tobą sprawdzić w swojej bazie czy masz wszystkie opłaty w porządku i jeśli nie kosztuje to 60 funciaków i odholowanie na stację diagnostyczną. Niestety znam to z autopsji. Jeśli nie masz aktualnego przeglądu pojazd wg policji jest nie sprawny i nie może poruszać sie po drogach publicznych. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...