Skocz do zawartości

Dodge Challenger


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://m.facebook.com/HellCatCars/

 

Na tej stronie wrzucają równie piękne klasyki, między innymi Camaro, Mustangi i inne cuda. Ściągają stare fury, pielęgnują po czym wystawiają taki piękny, odrestaurowany wóz na sprzedaż.

 

Kiedyś się dorobię takiego Mustanga na swoim pigularstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camaro 3.6 kiepsko jezdzi, V8 dopiero ma ciag, ogolnie nowe Camaro to kiepski wyrob, dobre Chevy- Silverado i Tahoe (ktore lubie i polecam), reszta to lipa.



Mi sen spedza z powiek Corvette Stingray z lat 60/70 nie sa drogie, tylko ciezko znalezc w idealnym stanie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Camaro 3.6 kiepsko jezdzi, V8 dopiero ma ciag, ogolnie nowe Camaro to kiepski wyrob, dobre Chevy- Silverado i Tahoe (ktore lubie i polecam), reszta to lipa.

 

do nich też chyba ekoświry dotarły bo głowy sobie uciąć nie dam ale kiedyś chyba nie wiedzieli co to jest mniej niż 4l w benzynie a teraz sporo fur ma jakieś piecyki od podkaszarki typu 3.6 v6 itp .........

 

potem mają złomy pełne 5 litrowych v8 w benzynie i budują wydupczone w kosmos buggy do hill climbów i szajowozy , a u nas w europie ekoterror i jak ktoś ma w piranhi czy baracudzie 1.6 od golfa to dupy z 3 sąsiednich wsi jego bo w sumie nic innego na złomach nie ma -lipa :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Mustang GT 5.0 V8 Fastback jest przepiękny, ale niestety dźwięku zero. Już trolejbusy wydaje głośniejsze dźwięki. Miałam okazję przejechać się tym Mustangiem na jakimś torze w Toruniu. Nie będę więc narzekać na tą furę bo to pewnie mój brak umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie Wy wszyscy bedziecie tymi hamerykancami smigac ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie na codzień maczeta , kominiara, kopyto i na boisko ponawijać i spowrotem jak mój idol

 

 

a na serio to dla mnie to praktyczne auto -paka ogromna odrazu zawijam motór traję i quada kumpla na raz bez rozkminy co dziś zabrać na żwirownię , albo od kogo przycipkę ( a jak już przycipka to ze 2 tony lekko w dowodzie ma więc laweta na szaję na legalu ) wszędzie wjadę i wyjadę , zajebisty dźwięk , drzewa można wyrywać i drogę odśnieżać ( u mnie byłą firmę jakiś stary gmc pickup odśnieżał ) więc do chałupy też się przyda , i bokiem napewno leci dobrze.....

 

przy takim lifcie to i parkowanie równoległe na mieście żaden problem najwyżej lekko kogoś najadę :D

 

Oc pół bidy od 2.5 i tak jest chyba to samo , kupić też by przeskoczył , tylko zalać i tu jest dlaczego tico a nie Ram :(

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camaro 3.6 kiepsko jezdzi,

Podobno tak w tyej konfiguracji pozostaje tylko design.

 

Do sklepu po bułki, a w niedziele do kościoła.

No w moim przypadku w weekend do teściów 120km po fajnych Opolskich drogach :).

 

Nowy Mustang GT 5.0 V8 Fastback jest przepiękny, ale niestety dźwięku zero. Już trolejbusy wydaje głośniejsze dźwięki. Miałam okazję przejechać się tym Mustangiem na jakimś torze w Toruniu. Nie będę więc narzekać na tą furę bo to pewnie mój brak umiejętności.

Nie do końca się z tym zgodzę .

Brak dźwięku to w moim Audi A3 3.2 V6 , ale taki klimat tego koncernu.

Na razie nie mam kasy na przeróbki tego maleństwa ale może.

No ale nawet taka przeróbka dupy nie urywa jak na tym filmiku.

Co do nowych amerykanów to zmodyfikujesz układ i masz :).

Tylko trzeba pogodzić fakt lansu i zabawy z praktycznością.

 

 

do nich też chyba ekoświry dotarły bo głowy sobie uciąć nie dam ale kiedyś chyba nie wiedzieli co to jest mniej niż 4l w benzynie a teraz sporo fur ma jakieś piecyki od podkaszarki typu 3.6 v6 itp .........

 

 

Miocha mylisz się ,pierwsze Mustangi były oferowane tylko V6 :).

MrsMarthy coś o głośnym wydechu wiem mam go ja i moja żona w HD.

Od kiedy śmigam z dzieckiem to go trochę wyciszyłem :).

Jakoś nie widzę śmigać Mustangiem z rodziną na pełnym przelocie :).

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz widzieć jak wyglądał wcześniej....

 

Pokaż

 

Niedawno była lepsza okazja 2011 500hp i ok 100tyś .

To ten

http://otomoto.pl/oferta/ford-mustang-roush-stage-2-update-na-stage-3-600km-ID4oYFX1.html

Dość uczciwie oceniono .

 

 

 

Cały czas jest aktualny ..... zastanawiam się bo wiem od kogo i co i jak i jak wyglądał po sprowadzeniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pokaż

 

 

Cały czas jest aktualny ..... zastanawiam się bo wiem od kogo i co i jak i jak wyglądał po sprowadzeniu :D

Mówisz poważnie ?

Jak wyglądał ?

Od kiedy interesuje się tematem to jedna z lepszych okazji .

Powinien lecieć coś koło 125-135 tyś pln.

Przemalował bym tylko koła - hydrografika i te niebieskie wstawki w siedzeniach .

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No walniety przód ale nie za mocno, uszkodzony błotnik przód, lewe nadkole, podłużnice itd. wszystko całe, wypaliła poduszka przód ....... wszystko naprawione itd.

Powiem ci gdybym miał 60 tyś wolne to sprzedaje Audi i jadę po niego :).

Mojej też się podoba , nawet chyba bym go nie kręcił na te 600HP.

Bałbym się już wtedy o spalanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 500 KM to już sporo ..... nie ma co kręcić dalej jak się chce go normalnie używać :D

 

Zobaczymy .......

Czekam z niecierpliwością na twoją decyzję :).

eh ja dopiero za kilka lat będę mógł zrealizować to marzenie :biggrin: .

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...