Skocz do zawartości

ktm sx-zalany?! :(


Rekomendowane odpowiedzi

adam87 napisał:

O to że jak już pytasz sie o coś na forum to zakładasz że się znamy i to co ci poradzimy jest prawdziwe.

 

No nie ukrywam ze oczekiwalem porady ktora przyniesie efekt.

 

Jak przyprowadzisz mi motocykl pod dom to będziesz miał efekt. Wiele rzeczy przez neta nie da sie złatawić. I nie da sie powiedziec przkręc ta i ta srubke w tamta strone bo każdy motocykl jest inny.

 

Man ja to rozumiem, ale z Twojego podpisu wnioskuje ze miales do czynienia z sxem i pewno nieraz go zalales wiec to chyba normalne ze pytam, nie oczekuje ze jak za pomoca magicznej rozdzki moto zabangla, pytalem bo myslalem ze moze ja cos zle robie, a rowniez dlatego ze chcialem sie dowiedziec co jest najbardziej prawdopodobne skoro moto chodzi, potem sie zalewa mimo ze uprzednio po kilku zalaniach odpalal i nagle sie to nie udaje, dostalem odpowiedz od PomyKa ze to moze byc swieca wiec czekam sobie na swieczki i mam nadzieje ze to jej wina, jak okaze sie ze to nie to, bede kombinowal dalej to chyba oczywiste.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak okaze sie ze to nie to' date=' bede kombinowal dalej to chyba oczywiste. [/quote']

 

Jak temp otoczenia wzrośnie do +5 stotopni to będzie dużo lepiej

Moglbys mi podac nr tej dyszy u ktma w katalogu zeby mogl sobie kupic, w wiadomosciach mowia ze -10 ma byc do polowy lutego a to troche jeszcze czasu jest 8) moze sie cylinder zatrzec w zime od seryjnej dyszy?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może mi ktoś wyjaśnić czemu w moim tak się nie dzieje ? mam jakoś idealnie moto ustawione czy cuś ? przy -5 i przy +30 odpala tak samo, nie zalewa się, nie dusi go( na śniegu przy 20 km/h spokojnie 3ką można jechać), Dodam że świece i olej co każde 2000km zmieniam i filterek do prania co 3-4 jazdy

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agassi

Mysle ze to wina swiecy.Wymienisz na nowa i powinno byc dobrze :)

 

 

a może mi ktoś wyjaśnić czemu w moim tak się nie dzieje ? mam jakoś idealnie moto ustawione czy cuś ? przy -5 i przy +30 odpala tak samo' date=' nie zalewa się, nie dusi go[/quote']

w sumie u mnie tak samo jest, nie ma roznicy czy jest + czy - temperatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może mi ktoś wyjaśnić czemu w moim tak się nie dzieje ? mam jakoś idealnie moto ustawione czy cuś ? przy -5 i przy +30 odpala tak samo' date=' nie zalewa się, nie dusi go( na śniegu przy 20 km/h spokojnie 3ką można jechać), Dodam że świece i olej co każde 2000km zmieniam i filterek do prania co 3-4 jazdy[/quote']

 

Też tak mam o dziwo 8) Poprostu zadbane maszynki mamy :)

Świeca też mi się nie zalała nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej ale co z ta dysza' date=' jaka zanabyc i gdzie? [/quote']

Do gaźników KEIHIN dysza główna 9zł 40gr, a od powietrza 13zł 90gr więc chyba nie jest tak drogo.

www.motoakcesoria.com

 

 

Też tak mam o dziwo Poprostu zadbane maszynki mamy

może po prostu niektórych prawa fizyki nie dotyczą? :) Albo producentowi sie coś pomyliło i niechcący w maualu wydrukował pare stron o doborze dysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej ale co z ta dysza, jaka zanabyc i gdzie?

Do gaźników KEIHIN dysza główna 9zł 40gr, a od powietrza 13zł 90gr więc chyba nie jest tak drogo.

www.motoakcesoria.com

 

 

Też tak mam o dziwo  Poprostu zadbane maszynki mamy  

może po prostu niektórych prawa fizyki nie dotyczą? :) Albo producentowi sie coś pomyliło i niechcący w maualu wydrukował pare stron o doborze dysz...

 

Widocznie.

A na poważnie to oczywiśćie, że napewno zmiana dyszy pomaga. Jednak widocznie nasze ktmy są tak dostrojone dobrze, że ja nie odczuwam różnicy np.

 

Spotkałem się też z opinią, żeby zakryć przy takich temperaturach (-10) chłodnice.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się też z opinią, żeby zakryć przy takich temperaturach (-10) chłodnice

No i co ci to da? :) Przecież nie zmieni ilości powietrze dochodzącego do cylindra, najwyżej powoli szybciej rozgrzać silnik jeśli nie masz termostatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się też z opinią' date=' żeby zakryć przy takich temperaturach (-10) chłodnice[/quote']

No i co ci to da? :) Przecież nie zmieni ilości powietrze dochodzącego do cylindra' date=' najwyżej powoli szybciej rozgrzać silnik jeśli nie masz termostatu.[/quote']

 

No, ale będzie zachowywać wyższą temperature, a tak to przy -10 silnik będzie cały czas niedogrzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...