Skocz do zawartości

Owiewki UFO


Rekomendowane odpowiedzi

No więc chodzi o to ze musze zarejstrowac MtX a ona nie ma zadnych lamp :) I Mam zamiar kupic Owiewke ufo

Najlepiej Taką Bo najtansza i spoko wygląd

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81169053 i moje pytanie to jezeli to jest na halogenach to czy normalnie ma dlugie i krotkie?? i czy bezproblemowo przejde z tym przegląd :)Są tezinne na normalniej lampie ale mi ta odpowiada;]Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie - posługujmy się prawidłowymi nazwami. Ta lampa to nie jest produkt UFO tylko lampa robiona na wzór owiewki UFO. Gdyby to było oryginalne UFO to kosztowałoby to 3x tyle i miałoby homologacje.

To, to jest firma krzak i odradzam jazde z tym po ulicach - to może być zwyczajnie niebezpieczne :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, to jest firma krzak i odradzam jazde z tym po ulicach - to może być zwyczajnie niebezpieczne Confused

wcale nie. Mozesz uzasadnic swoja wypowiedz? Mam taka bo kupilem do RD i swiatla jak sprawdzalem w domu nie wydawaly sie az takie zle ale co innego na drodze. Chcialem w niej wsadzic soczewki od lamp samochodowych bo mam do nich duzy dostep ale ze sprzedaje RD niedlugo to sie nie bawie. Najlepiej jest wlasnie wsadzic soczewki do takiej lampy a wtedy taka lampa swieci o wiele lepiej niz od jakiekos letniego MTX-a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) ale mysle ze z taką juz problemu nie powinno byc na przeglądzie bo jak zobaczą ze to nieorginalna??

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=80169175

 

[ Dopisane: 15-01-2006, 20:41 ]

Sorki ziomy Chodzilo mi o ta owiewkę

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=80747716 :oops: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To' date=' to jest firma krzak i odradzam jazde z tym po ulicach - to może być zwyczajnie niebezpieczne Confused[/quote']

wcale nie. Mozesz uzasadnic swoja wypowiedz? Mam taka bo kupilem do RD i swiatla jak sprawdzalem w domu nie wydawaly sie az takie zle ale co innego na drodze. Chcialem w niej wsadzic soczewki od lamp samochodowych bo mam do nich duzy dostep ale ze sprzedaje RD niedlugo to sie nie bawie. Najlepiej jest wlasnie wsadzic soczewki do takiej lampy a wtedy taka lampa swieci o wiele lepiej niz od jakiekos letniego MTX-a ;)

 

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :) Motocykl to i tak ledwo zauważalny punkt, więc wsadzanie do niego słabych świateł to czysty masochizm! :? Oczywiście jak przerobisz to okej, ale my rozmawiamy o tej konkretnej z allegro :) Pozdro666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam jazde z tym po ulicach - to może być zwyczajnie niebezpieczne Confused

 

wcale nie. Mozesz uzasadnic swoja wypowiedz? Mam taka bo kupilem do RD i swiatla jak sprawdzalem w domu nie wydawaly sie az takie zle ale co innego na drodze

taaa, własnie one były produkowane z przeznaczeniem "do domu" - jako halogeny łazienkowe 8O :lol: więc śiwecic dobrze nie bedą , o jezdzie na trasie w nocy nie ma mowy z predkoscią powyżej 70 km/h

 

ale w sumie bardziej chodzi o to, żeby kierowcy samochodów widzieli moto - znacznie lepiej widac "klasyczny" reflektor niz 2 "soczewki" :)

 

dopłac te 50 zł i kup lepiej tego typu http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=80747716

 

hmmm znowu za 180 widziałem niedawno acerbisa (z homologacją :idea: )

 

chociaż jakby patrzec na aspekt wizualny to takie lampy beda pasowac do mtx-a jak xenony do duzego fiat :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

pracuje jako elektryk i pozwole sobie dodac moje 3 grosze do tematu... otóż takie same halogeny są stosowane w oświetleniu także mogę cię zapewnić że to straszne gówno i lepiej kup oryginalną lampę do mtx-a, będziesz lepiej widoczny i sam będziesz lepiej widział. Nawet lampa od simsona da ci lepszą widoczność od tego gówna i nie popierajmy wiejskiego tuningu panowie!!! TA LAMPA TO WIELKIE GÓWNO BO JĄ KIEDYŚ OBEJRZAŁEM Z BLISKA!!! stabnowczo odradzam!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...