Skocz do zawartości

Ocencie mojego Simsona s51!


Johny Bravo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jarekk rozumiem, że wolisz oryginały i szanuję twoją wypowiedź ;) Mi się podoba taki jaki jest i to jest najważniejsze ;).

Spoko za ile cie wynioslo pomalowanie

niecałe 50zyli bo malowałem sprayem :) I źle nie wyszło. (nie wiem czy chodzi o mojego simka czy sima Johnego więc ja też odpisuję :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarekk rozumiem' date=' że wolisz oryginały i szanuję twoją wypowiedź :D Mi się podoba taki jaki jest i to jest najważniejsze ;).

 

Chodziło mi o sprzęcik kolegi [b']Johny Bravo[/b] Ten Twój zdecydowanie lepiej się prezentuje ale mimo wszystko to już nie jest 100% fabryka... :buttrock:

 

Taka moja mała rada na koniec: nie pakujcie chłopaki siana w te maszyny bo ono nigdy już Wam się nie zwróci Jak to już ktoś zauważył lepiej zbierajcie na kat. A ewentualnie na lepsze moto Znając życie to Simsonki znudzą się Wam po sezonie czy dwóch a wtedy pełna skarbonka będzie jak znalazł... Wiem co mówię Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za malowanie dalem 70 i za farbe tez 70. Teraz beda jeszcze biale napisy simson. Razem wsadzilem 1000 za moto i okolo 600 w niego. Ja ostatnio myslalem nad tym zeby zmienic simsona na cos mocniejszego typu yamaha dt/rd honda mbx albo odkurzacza ale tak na zdrowy rozum to za swojego simsona dostane okolo 1600-1700 kupie za to jakas stara zakatowana japonie i w polowie sezonu padnie a tam juz ceny czesci sa z kosmosu. Co do tego niby tuningu to w simsonach sa ramy z bledami (z fabryki mialy zle uszy przyspawane) i cala dupa brzydka byla wogole tak przerabiam zeby sie wygodniej jezdzilo i bardziej mi sie podobal.. Do silnika zamieram wsadzic cylinder 70 z czterema kanalami pluczacymi gaznik rozwiercic na 19mm, zrobic elektryke. Teraz ladniej wyglada bo kupilem tlumik niby sportowy ktorego bede przerabial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...