Skocz do zawartości

Przedni kireunek do Jajka!!!Pomocy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje lewy przedni kierunek do Suzuki GSX 750F(jajko). Problem w tym, ze w rzadnym sklepie nie moge go dostac. W larssonie i Lousie też niestety go nie ma. W serwisie Suzuki jest ale około 200zł :!: nie musi to byc orgniał, może byc zamiennik. Na alegro całkiem niedawno ogłaszała się firma motocyklowa własnie z takimi zamiennikami do jajka za 94zł za sztuke, ale nie spieszyłem sie z kupnem i nie spisałem sobie numeru kontaktowego. A teraz już nie gołasza sie na alegro ;) Może ktoś wie gdzie szukać takie zamiennika do jajka, bo obszukałem wiele sklepów na necie i nici...

 

Z góry wielkie dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak narazie jestem nim zauroczony ;) Ale kupiłem go w listopadzie 2005r. i udało mi się nim zrobić zaledwie 100km. Także nie wiele Ci mogę powiedzieć...A druga sprawa, to że to model 2004 z przebiegem 7 tyś km i kupiony od gościa 59 lat ;) Także jak narazie to moge powiedziec tylko tyle, ze paskudny jest dostep do filtra oleju :P W jajku obnizyli moc ze 106KM do 92KM dzieki czemu jak dla mnie ma super dół. Po przesiadce z R6 nie moge się nacieszyć tym wspaniałym momentem jaki i wygodną kanapą :P No i ogólnie z tego co czytałem od innych uzytkowników to praktycznie bezawaryjny sprzęt. Mi ogólnie strasznie przypadł ten motocykl do gustu, chociaz za firmą suzuki nie przepadam...

Mysle, ze po przesiadce z GS-a bedziesz zadowolony i to cholernie :) No chyba, ze szukasz czegoś do wygłupów to polecam na końcu literke R :D

Na koniec dodam tylko tyle, ze skoro z R6(najnowsza technologia) przesiadłem sie na Jajko którego rozwiązania techniczne pochodzą z lat 80-tych i jestem zadowolony to jednak ten motocykl musi miec cos w sobie :D Kup jajko a nie pozałujesz :D

Ale sie rozpisałem i to jeszcze nie na temat :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wilku. Ja dokupilem samo szkielko do migacza na motobazarze , akurat w Wawie ale handlarze sa wszedzie prawie Ci sami, wiec tam gdzie masz blizej to sie wybierz na gielde, a na pewno bedzie przed sezonem jeszcze. Za szklo zaplacilem jak dobrze pamietam 15 zl.

Tylko ze u Ciebie sa inne te kierunki, bo masz wbudowane chyba, wiec chcesz z bebechami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wilku. Ja dokupilem samo szkielko do migacza na motobazarze ,(...)Za szklo zaplacilem jak dobrze pamietam 15 zl.

 

Napisz jeszcze do jakiego motocykla to szkiełko kupiłeś

bo chyba nei do jajka

 

Do jaja tylko owiewki są tanie i to w dodatku górne. Spróbuj kupić pług, albo kierunki...

T R A G E D I A!

albo lampę przednią -C Z A R N A _ _ R O Z P A C Z!

 

Być moze można kupić tanio kierunki do jaja, ale jest to b. trudne i trzeba sporo szczęścia a najlepiej w połączeniu z dobrymi kolegami, którzy będą pamiętali o nas i gdy zobaczą...

bo tłuczenie sie po bajzlach też kosztuje. Nie wiem gdzie są Polkowice - czy daleko od Wawy lub Łodzi (największe bajzle), ale czasami warto dać 200 zł za nowy kierunek niz dać a niego 100 zl lub 150 i drugie tyle wydać na paliwo by na bajzel dojechać.

 

 

Do rafauM

750 to dobry wybór, unikaj natomiast 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze do jakiego motocykla to szkiełko kupiłeś  

bo chyba nei do jajka

 

do zx-6r, ale zgodze sie ze moga byc tansze akurat te, poniewaz wiele motocykli ma podobne kierunki ,jak nie takie same ,jak w mojej kawie. Takie to zwykle, czarne i odstajace. Natomiast tutaj jest cos jak z zz-r, wiec rzeczywiscie moze byc drozej, ale jak samo szklo to chyba nie tak duzo, nie widzialem kostrukcji z bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie , ze jest problem bo kierunek to jedna wielka całośc i szkło tam jest niewymienne.a najgorsze jest to, ze jak motor nawet na parkingu leci na bok to pierwsze co to uszkodzeniu ulega kierunek i dlatego jest takie zapotrzebowanie na nie...Polkowice są niedaleko Wrocka a 26 lutego bedzie tam motobazar, także moze uda mi sie tam go znaleźc...

Nie mogę sobie tylko podarowac jednego...Ze jakiś czas temu ogłaszał sie gość z nowiutkimi zamiennikami na alegro po 94zł, miał tez lusterka w tej samej cenie do jajka...A teraz poprostu znikł z alegro...Ale może jeszcze raz sie do wiosny ogłosi :D Jakby ktoś miał namiary na tego gości to będe wdzięczny ;)

 

Pozdrawiam

 

[ Dopisane: 14-01-2006, 21:38 ]

No i po długich poszukiwaniach znalazłem tego gościa co się ogłaszał z zamiennikami. Powiedział, ze przywoził te kierunki z Louisa z Niemiec, ale coś tam sie pozmieniało i teraz nie można ich tam dostac...

 

Także chyba jestem skazany na motobazar 26 lutego, bo jak tam nie znajde to juz czeka mnie tylko serwis...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...