Skocz do zawartości

Plomba w gaźniku Simson.


pawlo16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum simsona bylo wszystko opisane, i pisalo ze jak sie to rozwierci to wtedy duzo szybciej wchodzi na obroty i mniej pali, pisali tez ze robiono te plomby dlatego ze na tamte lata simson byl za mocny i to byl taki ogranicznik. I wiekszoc osob mialo to porozwiercane nawet dawali fotki ale ja nie wiem czy to rozwiercac niech sie ktos wypowie co to robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszaj tej plommby. Zaplombowana jest tam śrubka od powietrza.I jeżeli zaczniesz się nią bawić to zesrasz cały gaźnik.Ja jak miałem sima to ktoś się własnie nią pobawił.naszczescie mechanik wiedzial jak to zrobic zeby bylo tak jak fabrycznie i simson znacznie lepiej chodzil. Więc lepiej jej nie ruszaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie daje ;) To polączenie jest od dyszy ssania :PNie od glownej i zciagniecie jej nic nie daje ,gdy masz normalny cylinder;]Sciągniecie tej plomby polancza dodatkowo dysze ssania gdyz powietrze jest zasysane ;) gdy rozwiercisz plombe bedzie dostawal troche wiecej paliwa co przy standardowym cylindze nic nie daje:Pwprost przeciwnie szodzi :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mowie o tej plombie co jak sie ja wydlubie to jest srobka od powietrza. Ta plomba jest z tej strony jak sie zaklada gume od filtra i tam jest taka dziurka ja mam ja zaslepiona a niektory pisali ze jak sie to rozwierci to lepiej wchodzi na obroty i duzo osob to potweirdzalo ale zamkneli forum i nie moge sie nikogo spytac o szczegoly.

 

 

 

m11282939dg.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjmij to zobaczysz jak ci sie wkreci lepiej na obroty :laughing: :laughing: PO H..u to coś daje weście kolegi nie walujcie...ja to wyjolem cienkim srubokretem bo mialem taki korek plastikoy...odpalilem i wlozylem spowrotem i dalem troche kleju zeby sie dobze trzymalo bo mi to zaszkodzilo:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...