Skocz do zawartości

VFR RC36 - rozrusznik, czasem nie łapie


Jenes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację jestem przewrażliwiony.

W takim razie z Twojego opisu wynika że nie pytałeś w serwisie Hondy tylko w sklepie z częściami do niektórych motocykli czyli taki sklepik uniwersalny z niektórymi częściami do niektórych motocykli.

Pytasz gdzie tu jest obgadywanie ? piszesz>:A pytałem właściciela tegoż miejsca, którego troszkę znam. Wczoraj pytałem w drugim, a w tym serwisie pracuje mój znajomy i też powiedział mi że nie wie czy to jest dostępne:::

a naprzykład tutaj bo albo kolo naprawdę nie wie i wtedy powinien prowadzić w swoim sklepie tylko części do betoniarek albo powinien Ci odpowiedzieć otwartym tekstem że jeszcze nie wie ale się dowie dokładnie i oddzwoni jeżeli tylko będziesz mu łaskawy zostawić numer swojej komórki.

Jeżeli nie mam racji to napisz proszę.

pozdro

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj 8) , Jesteś przewrażliwiony :( , ja tam nie widze obgadywania. Co innego jak bym napisał, że tak powiedział ale mógłby to, albo tamto zrobić, albo tak się zachował. Ale dobra, każdy może mieć inne odczucie takich samych sytuacji.

A sklepy te zajmują się tylko i wyłacznie motocyklami, akcesoriami i pełnym serwisem. Widocznie nie każdy serwis jest tak zaopatrywany jak Twój (a szkoda). Może dzięki temu się dowiem gdzie i za ile można i czy można zdobyć niektóre rzeczy ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś przewrażliwiony :(

 

Ciekawe czemu...

8)

 

Dobra chłopy dość tej burzy móżgów.

 

Jenes, Piotr pracuje w firmie, którą ma w podpisie i jeśli dobrzę z nim zagadasz to na pewno sprawdzi Ci cene i dostępność. To dobry człek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K.

Z dobrego serca podam Ci kilka cen:

element najbardziej podatny na zużycie czyli zębatka z bieżnią wewnętrzną sprzęgiełka kosztuje netto 412,90 zeta

+ do tego trzy rolki po 9,87 zeta za sztukę.

Najdroższym elementem który bardzo rzadko ale czasami pęka jest pierścień zewnętrzny mocujący rolki i kosztuje 590,88 zeta netto.

Ale spotkałem już ten element naprawiany ( spawany ) i działało jak nowe.

Nowa sprężynka podtrzymująca rolkę to wydatek aż 4,65 zeta za sztukę.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K.

Z dobrego serca podam Ci kilka cen:

element najbardziej podatny na zużycie czyli zębatka z bieżnią wewnętrzną sprzęgiełka kosztuje netto 412' date='90 zeta

+ do tego trzy rolki po 9,87 zeta za sztukę.

Najdroższym elementem który bardzo rzadko ale czasami pęka jest pierścień zewnętrzny mocujący rolki i kosztuje 590,88 zeta netto.

Ale spotkałem już ten element naprawiany ( spawany ) i działało jak nowe.

Nowa sprężynka podtrzymująca rolkę to wydatek aż 4,65 zeta za sztukę.[/quote']

Dziękuje Bardzo za info i to dobre serce. Teraz to szukać ze świeczką takich ludzi ;) .

No cena przynajmniej za te drobne elementy nie zabija, te większe już gorzej :( ale miejmy nadzieję że nie będzie konieczna ich wymiana.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...