Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A na moje pytanie czy oprócz Budapesztu gdzieś noclegi rezerwujecie, rezerwowaliście jaka jest odpowiedź?

Znajdziemy coś dla tak dużej grupy jadą bez wcześniejszego zapowiedzenia? :(

 

pzdr @starte

 

Damy rade. Wszystkie miejscowosci to miejsca turystyczne gdzie przyjezdnych jak mrowków wiec na kazdym domu albo kwatery albo hotele... Aha a co do Budapesztu to pamietajcie ze pokój w Etapie jest 3 osobowy wiec wychodzi poniżej 40 pln na osobe :buttrock:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy rade. Wszystkie miejscowosci to miejsca turystyczne gdzie przyjezdnych jak mrowków wiec na kazdym domu albo kwatery albo hotele... Aha a co do Budapesztu to pamietajcie ze pokój w Etapie jest 3 osobowy wiec wychodzi poniżej 40 pln na osobe :buttrock:

pozdr

Ano to trzeba było tak od razu mówić. Ja myślałam że te pokoje w Etapie to dwójki :( i wtedy wychodziło ponad 60 zł za osobę. Dzięki za rozwianie wątpliwości.

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy rade. Wszystkie miejscowosci to miejsca turystyczne gdzie przyjezdnych jak mrowków wiec na kazdym domu albo kwatery albo hotele... Aha a co do Budapesztu to pamietajcie ze pokój w Etapie jest 3 osobowy wiec wychodzi poniżej 40 pln na osobe

 

No tak tylko ze PGR mówił dosłownie o łące :( :buttrock: będziemy spać albo na łące pod namiotem albo w matizie :flesje: albo w domkach na lewo na podlodze :evil: ;) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Spakowany :D.

Zabralem znowu tone ubran, a zapewne objezdze calosc w jednych portkach i jednej koszulce, ale co tam :).

Dwie skawy, kuferek, a na siedzenie namiot i karimata, wiec jak cos - cos mi sie jeszcze zmiesci :D.

No, to juz jutro! ;)

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Jest poniekąd prawdopodobne, że dołączę do ekipy.

Miałem jechać nad morze, ale... nie jadę. No cóż :D

 

W każdym razie, jeśli będzie problem z jakimiś noclegami, to najwyżej dojadę do Węgierskiej, dowiem się tego od jadących i wrócę do domu, będę miał wycieczkę. To nawet może okazać się zdrowe bo brakuje mi trochę wyposażenia więc jeśli pojadę, to naprawdę na spontana ;)) (np. nie mam pełnego kasku ;))

 

Aha, jeszcze mi się może moto zbuntować :D

 

pozdr

LYsY

 

PS w domu będę dziś dopiero po północy (Rybnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Leje i grzmi...więc dzisiaj nigdzie nie jadę ;)

Podobno jutro ma być lepiej więc postaram sie dotrzeć do Hajduszob.

Chłopie gdzie ci leje i grzmi :) W Bielsku tylko kropi, a im dalej na południe tym będzie lepiej :D

Ja już spakowana i czekam jedynie na telefon od Zbyha i MarianKi, i wyjeżdżam im na spotkanie ;)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie gdzie ci leje i grzmi :D W Bielsku tylko kropi, a im dalej na południe tym będzie lepiej :D

Ja już spakowana i czekam jedynie na telefon od Zbyha i MarianKi, i wyjeżdżam im na spotkanie ;)

 

pzdr @starte

 

 

z takiej czysej ciekawosci niech ktos da znac ile osob zrezygnowalo bo pokropilo troszke ?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pojechali :cool:

Było mi tak przykro, że ja nie mogłam jechać i tak bardzo Im zazdrościłam, że aż mi się płakać chciało :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

Wyjechali z Górki dopiero ok. 15 (zawsze coś się opóźni), jechało 10 motocykl i muszę powiedzieć, że pięknie wyglądali :bigrazz:

Prot zdaje mi stałe relacje tak więc mogę powiedzieć, że pogodę mają piękną, zwiedzają, balują, winko sobie piją i nic więcej Im do szczęścia nie potrzeba ;)

 

Szkoda, że tu we Wrocku to już od 3 dni leje i nawet nie mam namiastki Węgier :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BROWAR MELDUJE SZCZĘŚLIWY POWRÓT DO CHATY EKIPY RYBNICKIEJ ;) :flesje: BYŁO SUPEROWO !!!! :crossy: ... eh tylko szkoda że tak szybko zleciało ...

 

DO PIEKŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

PS. nie stać mnie na więcej, jutro coś napisze!!

 

Pozdro !!!

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...