Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pietra, dziękuje za pamięć - rozumiem ze kolejne "spanko " w emlaksie mam zaklepane!

Namiotu nie biorę, spiworów tez nie...

P.S. poniewaz nie bede już w necie - na wszeli wypadek podaję mój telefon - 0-507-196-298, jakby jakies nagle zmiany, to prosze o info na tel...

P.S. rozumiem, iż w piątek jais wieczorek rozpoznawczy bedzie -prawda PeGieeRku - gospodarzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Pietra podałem mój numer telefonu i mogłeś przekręcić przed rezerwacją bo teraz to mamy 12 pokoi \zarezerwowanych w Melaxie - Ty gadałeś z szefem a ja z szefową, z tym, że ja załatwiałem to od kuchni czyli na słowo...

No i teraz się zacznie odkręcanie... Jak ja to kocham... :D

 

Prot - bujaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co - mamy problemik na starcie?

Prot - nie bujaj się, bo jeszcze ci sę zakręci w głowie... A to TY odpowiadasz za mój i Kasi nocleg! Ty jesteś logistyk!

Pzdr

P.S. A ta "Melaxa" - tak troszkę brzmi jak nazwa agencji... to może ja błąd robię jadąc z Kasią?

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra - namąciłem, stawiam kolejkę, tak??!!

 

PGR sorry - mogłem zadzwonić do ciebie najpierw - taki już jestem nadpobudliwy - może mam ADHD?

Kto odkręca? Ja czy ty?

 

Jutro zląduję koło 18:00 w Goorce - moja kochana firma jeszcze mnie uszczęśliwiła jednym spotkaniem w piątek rano - ale damy radę :D

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ELO !!!

 

TO WRZUĆCIE JAKIEŚ KONKRETY BO POD KONIEC SIE ZAMOTAŁO TROCHE Z TRASĄ I ZE SPANIEM....

 

NAPISZCIE JAKA W KOŃCU TRASA (ILE KM I GŁÓWNE MIEJSCOWOŚCI) NO I JAK MOZECIE TO ILE MNIEJ WIECEJ OD ŁBA ZA NOCLEGI W POSZCZEGÓLNYCH MIEJSCACH !!!

 

ZA INFO WIELKI SZACUN !! :) :clap: :clap: :P

 

 

PS. ile km bedzie liczyla trasa przez słowacje bo nie wiem ile koron słowackich zakupić zeby na wahe starczylo.

 

 

PoZDro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co musiałem mu pojechać (Prot) :P

 

Pietra ja odkręcę, tzn powiem że moje rezerwację to będa te na nazwisko pietrasik mysle ze bedzie git.

Włąścicele to znjaomi moich rodziców więc nie będzie problemu.

 

 

JUTRO SIĘ WIDZIMY :D

 

A PIETRA STAWIA PIERWSZĄ :clap: :clap:

 

Teraz żłóżmy jakieś ofiary z uciech za pogodę i powinno być GIT

i módlcie się żebym zdążył składać moto i przetestować MÓDLCIE SIĘ bo będzie mi to potrzebne...

 

PZDR

 

Browar co się martwisz noclegami... Będziemy spać u Miklasa w Matizie :clap:

Baniak po winie pod łeb, konserwa pod plecy i JADYMY

 

Traską do Prasova (a przynajmniej do Popradu) ja się zajmę. Gwarantuję stronienie od autostrad, dużo winkli dobry asfalt (przed zimą jak tam latałem to nie było na co narzekać) i fajne widoki. Myślę, że nie będziemy ciąć na pałę tylko co jakiś czas mały przystanek na rozprostowanie .... w punktach widokowych. Teraz pytanie lecimy pod Tatrami czy autobanem miedzy Liptowskim Mikulasem a Popradem? Ja obstawiam za Tatrami.

Oczywiście jeśli pojadę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pojade.... co to ma być !!

PANIE MASZ JECHAĆ !!! choćby cię miał matiz na linie ciągnąć :D

 

Dobra to sprawe noclegów PGR mi wyjaśnił dogłebnie :) ale dalej nie wiem ile mniej wiecej km bedzie przez slowacje ??? no i czy brać namiot ?? kto bierze ?? bo nei bedziemy brać 3 namiotów na 4 osoby !!

 

PozDrO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę w domu to o północy spalę odpowiednie zioła i odprawię czary za pogodę. Co prawda peyotl juz mi się skończył ale zostało mi jeszcze trochę sproszkowanej sierści dzikiej myszy afrykańskiej - damy radę a pogoda będzie bardziej "mięsista" :)

 

A kilometrówka:

Goorka - Tokaj 360 km - to jest wersja najkrotsza - przez Nowy Targ i Łysą Polanę - tyż fajnie bo winkle niezłe tylko ruch na zakopiance będzie duży

Przez Słowację jadąc jeżeli przekroczymy granicę w Zwardoniu to będzie 460 km - i wiecie co? - coraz bardziej mi się traska przez Polskę podoba.

 

Przypominam że PGR miał plany niejakie co do pierwszych 200 km trasy z Górki tak więc może nas jeszcze zaskoczyć :P

 

Tokaj - Hajdu - 104km najszybsza a 85 km najkrótsza

Hajdu - Budapeszt - 243km

Budapeszt - Węgierska Górka 368km

a dla mnie to będzie

Budapeszt - Góra koło Orzysza - 934 km - i robie to na raz :D jak mi tyłek nie odpadnie i moja pani pozwoli

 

...ale dobra - podsumowując -

 

Najkrótsza trasa Górka-Górka= 1056 km

 

Hotele:

W Goorce - 85 zł za pokój 2 osobowy - ale może coś się urwie

W Budapeszcie - 33 ojro za pokój 2 osobowy i niec się nie urwie

Tokaj i Hajdu - około 30 PLN za noc od łba - wedle Marlewa

 

A koszty Browarku to już sobie sam policz bo mi sie nie chce a i za robotę w końcu się musze zabrać

 

Na zakończenie mogę dodać iż przewiduję iż musisz do tego dodać jakieś 200-300km i będzie dobrze

 

 

Pozdrawiam

 

Edit:

Namiot to na razie tylko ty Browarku chcesz brać :clap:

Edytowane przez Pietra

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spie w namiocie i nie na polu namiotowym tylko w krzakach :clap:

Motocykle i bagaze zostawimy sobie u naszych starszych i zamożniejszych braci a sami walniemy sie grdzies nad rzeką na szybką kimę :P Ewentualnie kima w maitize na zmiane (chyba ze wsadzisz goche w bagaznik to wtedy mamy dwa fotele prawda Miklas :D :) )

 

Co do trasy przez słowacje to Namestowo - Koszyce wyjdzie jakies 250 plus z 35 z Goorki do Namestowa.

 

Aha nie jedziemy przez Zwardoń, ani przez Korbielów (znam efektywniejszą drogę) :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte, jest sponsor! Wchodzisz? :(

MarianKa zawsze :buttrock: Sponsor dobra rzecz :evil:

 

Tak się właśnie zastanawiałam z tymi rezerwacjami. Ze mną przyjadę 2 (max 3) dodatkowe osoby, więc możę rzeczywiście jak coś to z Goorki będziemy dzwonić o rezerwacje :flesje:

No i ja stawiam się w sobotę o 11 w Goorce ze znajomymi. No i jeszcze muszę znać trasę, bo jeden kolega jedzie z Myślenic i on chce się na Słowacji dołączyć, więc musi wiedzieć jak będziemy jechać.

 

Ogólnie to już niedługo wyjazd... módlcie się o pogodę.

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za info !!!

 

PGR to ty weź namiot jak masz, i zbyhu chyba też reflektuje za spaniem w namiocie to by nas bylo 4 do spania w namiotach ( chyba ze nie masz namiotu to ja sie postaram jakoś mój do goorki przytaszczyć )

 

PoZdRo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spie w namiocie i nie na polu namiotowym tylko w krzakach :flesje:

 

Co jest kurna-olek ??? To kremik, pejczyk i kajdanki z różowym misiem mam zostawić w domku ?? Miało być hardcorowo :evil: Do dupy z takim wyjazdem !!! :buttrock:

Jak napiszecie ładny hymn pochwalny na temat kredensów, to Wam wezmę jedną lub dwie estetycznie spakowane torby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...