Skocz do zawartości

Jaki kask Nitro czy Held???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do wyboru dwa kaski firmy nitro lub held i nie wiem który lepiej wybrać? Jeżeli możecie mi coś doradzić to byłbym wdzięczny

 

Oto link z kaskiem Nitro

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=80564061

 

Niestety nie mam nigdzie fot tego kasku Held-a i jak bym kupował Helda to w sklepie a nitro na allegro

Doradzcie mi cosik :?:

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Helda nie mam opini bo nie znam, natomiast sam smigam w Nitro N700V - moim zdaniem kask bardzo dobry, nie mam z nim zadnych problemow, jest wygodny, ladnie wyglada i jest moim zdaniem trwaly, choc z drugiej strony bardzo o niego dbam, trudno mi oceniac czy przy innym traktowaniu wytrrzymalby mniej niz inne marki. Fajna rzecz to wyjmowana wysciulka - po calym sezonie jazdy troche w takim kasku jedzie ;) Szumy nie sprawaja zadnych problemow przedziale 0-120km/h, szybciej nie jezdze ;) Szyba dosyc szczelna, choc podczas jazdy w ulewie troche cieknie i woda splywa po wewn stronie szyby - nie da sie wytrzec reka i jest kipsko :? Szyba paruje jak w kazdym chyba kasku tej klasy, a deflektor ktory dali to raczej lipa i pic na wode - Nolan daje 2 albo 3 razy wieksze, ktore faktycznie zaslaniaja nos, ten w Nitro tylko straszy. Ogolnie - polecam te firme :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam!

zważając na obecne warunki atmosferyczne polecałbym zaczekać do marca i odłożyć trochę kasy i kupić jakiś przeceniony tluszcz! ja ostatnio kupiłem kask agv który normalnie kosztuje 2400 za 620 pln i mam teraz porządny kask który posłuży mi napewno dłużej niż nitro czy inne tego pokroju kaski. polecam cierpliwość w dążeniu do celu bo naprawdę się opłaca.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam smigam w nitro !!! ale w czym rzecz?? na swiecie sa kaski tanie albo dobre NTRO to kompromis pomiedzy cena a jakoscia ;) Kupilem nitro bo po zakupie moto na nic porzadnego mnie nie bylo stac, ale jak tylko uzbieram troche kaski zrobie to co Dziki_YZF !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze własnie w tym modelu Nitro tylko nie takie malowanie... N750VX z takim spojlerkiem ;] fajny kask ale troche duzy i ciezki jest + jest napewno to ze wyjmowana wysciułka i dobra cena w stosunku do jakosci naprawde dobra cena. Co do naoska to w nitro sa wyjmowane mozna zamontowac jakis wiekszy jak zgubiłem swoj przypadkiem gdzies i nie mam musze kupic sobie nowy... Ale jak masz wiecej kasy to polecam inna firme jezdziłem tez w kasku AGV i całkiem inaczej sie jezdzi;] ale i tak polecam Nitro:)pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze w Nitro i ten sezon jeszcze w nim pojezdze, a w nastepnym pomysle o zmianie... Ogolnie to za te pieniadze bardzo dobry kask... Teraz zakupilem do niego wiekszy nosek i szybke lustrzanke... Super Efekt...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym jak pojeżdziłem w Nitro i mi łeb chciało urwać (mało aerodynamiczny) przerzuciłem się na Caberga Justissimo i od razu lepiej, mimo, że szczękowiec caberga jest cięższy, moim zdaniem, póki co Nitro jest tylko efektownie zrobiony :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to byl jakis najnizszy model ? A moze JET to niedziwne ze Ci glowe chcialo urwac.

 

Piszcie jak w jakims kasku jezdziliscie to konkretny model !! Bo tak to wypowiedzi sa bez sensu.

 

Ja smigalem w NITRO N311-V i nie narzekalem tani i dobry. Ogolnie moim zdaniem firma robi porzadne kaski, z bardzo dobrym stosunkiem jakosc/cena.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kupiłem. Wybrałem jednak Helda bo kupowałem go osobiście w sklepie więc mogłem sobie dokłądnie przymierzyć i pooglądać.

Tutaj są jego foty zobaczymy jak będzie się spisywał podczas jazdy :D

http://www.bikepics.com/pictures/506073/

http://www.bikepics.com/pictures/506074/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze w Nitro i ten sezon jeszcze w nim pojezdze, a w nastepnym pomysle o zmianie... Ogolnie to za te pieniadze bardzo dobry kask... Teraz zakupilem do niego wiekszy nosek i szybke lustrzanke... Super Efekt...

Tez mam lustrzanke w swoim.Prezentacja super tylko wydaje mi sie ze troche zaslabo przyciemniona jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, lusterko slabiutkie. Raz ze slabo chroni przed razacym slancem to jeszcze osoby z zewnatrz latwo widza co sie kryje w kasku, a to chyba nie o to chodzi w lustrzankach :notworthy: Swojego czasu zastanawialem sie czy nie podkleic tej lustrzanki od srodka folia do przyciemniania szyb.. pozniej sie rozmyslilem :notworthy: probowal ktos taki patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 kaski nitro jeden na enduro a drugi integral tyle że niższe modele. Oby dwa spisuja sie bardzo dobrze. Planuje pojeździć w nich jeszcze ze 2 sezonki a nie zanosi zeby sie jakoś miały rozsypywać.

 

 

legut7 - Gdzie kupiłes nosek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...