Skocz do zawartości

Łożyska do Simsona


Cycu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na walku od spregla aly czas sie sypalo to male lozysko bodajze 6203 ale nie wiem czy sie nie pomylilem:PNo wiec normalne one kosztuje 8,50zl C3 13zl ale i tak padaly wiec kupilem z koszykiem teflonowym za 38 zl;]Na wal mialem okazje chyba za nieco ponizej 50zl kupic jedno:PBArdzo wytrzymale lozyska Acz kolwiek Polecam Niemiecie DDR :) C3 bądź Ruskie naprawde bardzo dobre lozyska testowalem C4 (mialem od wojka 4 sztuki)POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wueska widze ze jesteś zeski i owocowy 8) Moj wojek pracuje w Holmerze Niemieckiej firmie sprzedającej maszyny rolnicze Nowe kombajny traktory Firma ta prowadzi rowniez serwis 8)Niemiecka firma pakuje w swoje kombajny rosyjkie lozyska ?? i to ma być szajs??Mysle ze niemogli by sobie na to pozwolic zwlasza z uwagi na to ze taki kombajn czy ciągnik pracuje ciezko i obciązenia śa tam dzue czesto w warunkach niepszyjającym pracy chodz by np lozysk;]Ja zalozylem do simsona i przejechalem 6tys km na krzywym magnecie gdzie na polskich nie moglem zrobic 3 tys:P Dopiero zmienilem magneto pod koniec na inne i kupilem dDr c3 i jezdzilem juz do ad az nie sprzedalem zachowując zero luzu na wale..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeee

 

Kombajny nie pracują w ciezkich warunkach;]

 

Jasne ....

-bardzo duze zapylenie

-nieustanne zmiany obciazenia

-masy wirujace o ciezaze kilkuset kilogramow

-duza liczba elementow pracujacych wibracyjnie (np sita i wytrząsacze)

itd...

I to wszytsko wedlug Ciebie wueska słuzy łozyskom nie ?

 

 

A remonty w takich maszynach są bardzo częste;]

Teraz to przeszedles samego siebie :lol: Nie rozruzniasz pojecia "remont a "wymiana czesci esploatacyjnych " no to nie moja wina .

 

pozdrawiam herflik

 

ps.Moj sąsiad ma ciągnik rolniczy produkcji CCCP (T25A)i licznik przebiegu kreci sie juz 4 raz ... co daje ponad 300 tys mth bez remontu głownego .Ale tam ruscy pewnie zastosowali nie swoje tylko np japonskie łozyska :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...