Skocz do zawartości

JAKI PORZĄDNY KASK NA SCIGACZA???


Rekomendowane odpowiedzi

www.motopol.pl tam maja przeceny shoei

 

mozna wyrwac bardzo fajnego z-one (do niedawna jeden z topowych modeli shoei w 2005 byl ofercie). za niewielka kase czarny juz od 995 pln.

Z-One nigdy nie był topowym modelem - nie wiem skąd ta informacja.

raczej przeciwnie - w rankingu był po RAID/RAIDII - czyli pierwszy od dołu :buttrock:,

a cena 995 jest z kosmosu - za tą cenę wyrwiersz XR-900,

a jak dołożysz jeszcze jedną, czy dwie stówki, to wyrwiesz pomalowanego XR-1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SQL mozesz podac mi namiary na tego znajomego co nimi handluje.

to żaden znajomy - wyhaczyłem ich na allegro - jak dziewczynie na gwiazdkę prezentu szukałem :buttrock:,

http://moto.allegro.pl/show_user.php?searc...andrzej%40wp.pl

teraz chyba akurat nic nie wystawia - ale skrobnij maila - na sklepie coś na pewno mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie napalilem szczerze juz na XR-1000 w malowaniu DIABOLIC 3 TC-5 :twisted: zajefajny jest tylko pod moto mi troche nie pasuje :buttrock: za to diabolic z 2004 pasuje na maksa i tez niezly tylko u nas ciezko bedzie dostac w tych malowaniach trza szukac 8O

 

[ Dopisane: 11-01-2006, 20:23 ]

SQL mozesz podac mi namiary na tego znajomego co nimi handluje.

to żaden znajomy - wyhaczyłem ich na allegro - jak dziewczynie na gwiazdkę prezentu szukałem :D' date='

http://moto.allegro.pl/show_user.php?searc...andrzej%40wp.pl

teraz chyba akurat nic nie wystawia - ale skrobnij maila - na sklepie coś na pewno mają.[/quote']

 

Dzieki znalazlem maja narazie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81066763

Wydakje mi sie ze nie glupi tylko do areografa z nim trza pojsc :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie napalilem szczerze juz na XR-1000 w malowaniu DIABOLIC 3 TC-5 :twisted: zajefajny jest tylko pod moto mi troche nie pasuje :buttrock: za to diabolic z 2004 pasuje na maksa i tez niezly tylko u nas ciezko bedzie dostac w tych malowaniach trza szukac 8O

też się napaliłem na diabolica - wyłącznie to malowanie mnie interesowalo :D.

upolowalem - choc sobie kupowalem sezon temu - wiec musialem wybulic 2 patyki z groszami - ale za to pokazalem palcem' date=' ze ma byc taki a taki i za tydzien go mialem,

teraz dla dziewczyny szukalem juz jakiegokolwiek malowania "S" i akurat znalazlem w identycznym malowaniu jak ja mam - czyli diabolic 1 tc 5 :D,

chyba nie jest jednak tak ciezko,

diabolic 2 tc5 jest taki sobie,

za to diabolic 3 tc5 jest tez fajny :buttrock:,

ale oczywiscie "o gustach sie..."

 

[ Dopisane: 2006-01-11, 20:29 ']

Dzieki znalazlem maja narazie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=81066763

Wydakje mi sie ze nie glupi tylko do areografa z nim trza pojsc :twisted:

Arai'e mają ciut gorszy system szybki - więcej roboty ze zmianą - w shoei'u to 3 sekundy :buttrock:,

ceny szybek maja podobne - tez z kosmosu :buttrock:,

a co do aerografu - to jak pisalem wczesniej - do fabrycznego lakieru daleko z trwaloscia - zastanow sie, czy warto.

i tak sniegi leza, wiec nie pojezdzisz - zadzwon do nich i zagadaj - moze sa ci w stanie sciagnac taki, jak cie interesuje.

w koncu to wydatek na kilka sezonow - dobrze, zeby mucha nie siadala :buttrock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alescie mi dzazge do oka wsadzili bo sie w sobote do Lodzi po AGV GP PRO wybieralem a Shoeia tam pewnie nie kupie ;) Kumpel ma XR1000 Diabolic zajebisty super lekki dodatkowo czarna szybka 2tys dal i miesiac czekal :D co ja teraz kupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alescie mi dzazge do oka wsadzili

 

Mam podobnie też się napaliłem na AGV'a hot roda, ale jednak chyba kupie shoei XR-900 mam nadzieje że jest wart swojej ceny, chodzi o bezpieczeństwo, bo raczej drugiej warpowej nie bede rozwijal.

 

Pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w sobotę w Intercars kask AGV Vale Mugello Top przecena z 2500zł na 700zł, 3 lata gwarancji, coolmax, antyfog, pokrowiec, zrywki, lekki, wypasiony na maxa :)

Pozdrawiam

P.S jeszcze mieli 2 na stanie tylko inne malowanie od mojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...