Skocz do zawartości

nakladka na kask


Rekomendowane odpowiedzi

otoz najpierw msyalem ze nakladak na kask to kawalek zwyklej szmaty ktora nwija sie na kask ...ale pozniej od koleg dowiedizlem sie ze to jest wysokiej jakosci guma! wzroy (szczegolnie czaszki) sa naprawde przepiekne!

czy nakladajac ja na kask niezniszczy sie w terenie?

O co chodzi :mrgreen:

 

 

nie bedzie po marczona ?

Co?? :mrgreen:

 

Nie no tak serio chodzi Ci o taką płetwę na kask??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak serio chodzi Ci o taką płetwę na kask??

Niet.

Jemu chodzi chyba o takie nakładki na kask które sprzedawali w jakims sklepie internetowym.Były rózne wzory itp.Widziałem to kiedys ale nie dam głowy czy o to mu chodzi bo ciezko mi sie rozczytac przez ten szyfr :lol: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zuzlu chodzi o rozpoznawanie zawodnika :) pola startowe i inne a tu chodzi o ozdobe jak kogos nie stac na aerograf za kilka stow to kupuje taka nakladke ze 90 zl :P aerograf pewnie ladniejszy ale cena jest tu kuszaca a jak lecisz na torze to kto widzi czy to aerograf czy nie chyba ze nia postoju ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kogos nie stac na aerograf za kilka stow to kupuje taka nakladke ze 90 zl aerograf pewnie ladniejszy ale cena jest tu kuszaca a jak lecisz na torze to kto widzi czy to aerograf czy nie chyba ze nia postoju

 

te nakladki to taki bajer i stosuje sie je głownie w enduro i nie do ozdoby jak napisales, (może w pewnym stopniu) ale po to by ochronic kask przed zarysowaniem podczas upadku czy jazdy w gestych kieretynach, a co do żużlu to jak najbardziej choc teraz np na SGP kaski z nakładkami spotyka sie u zawodników z dzikimi kartami, "lepsza wiara" ma juz przeważnie kaski w kolorach startowych bez tej szamty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przysłali mi z motomarketu taką nakładkę, wygląda całkiem fajnie , mocno przylega do kasku i nigdzie się nie marszczy, efekt wizualny jest dobry i ciężko poznać z 3 m, że jest to jakaś nakładka. Niestety nie miałem okazji przetestować tego w terenie.

Jest to po prostu kawałek lycry z wzorem (ja zamówiłem skeletora ).

Jestem tylko ciekawy czy jak będę szorował głową po jakiś krzakach to czy nie zostanie to na jakiejś gałęzi, ale to się okarze :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupić można taką płetwę na kask? takie coś jak gdyby rekin hehe Takie coś ma np. Tony Rickardsson w swoich kaskach....

to sie nazywa stabilizator (ale lepiej brzmi płetwa :) ) i rzekomo poprawia stabilnosc kasku podczas wiekszych predkosci ale tego chyba nie mozna dookupic :?: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie nazywa stabilizator (ale lepiej brzmi płetwa ) i rzekomo poprawia stabilnosc kasku podczas wiekszych predkosci ale tego chyba nie mozna dookupic

Tak zwana przeciwwaga?To chyba raczej słuzy do tego zeby podczas jazdy odcinek szyjny kręgosłupa miał wyrównany cięzar.Tak mi sie zdaje :roll:

A kupic mozna to tu: http://www.moto-akcesoria.pl/index.php?cPath=32_55 PZDR :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...