Skocz do zawartości

Predkosci i obciazenie silnika.


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wręcz przeciwnie chyba... albo krótka, albo długa, ale bez zakrętów, miasteczek, powoli jadących ciągników, rowerzystów, maluchów itp. ...ale nie zapominajmy, że samolot ma ponadprzeciętne zdolności jako kierowca. ... ja to miękka ci*a jestem... na trasie 300 km nie jestem w stanie utrzymać średniej 100 km/h nawet jadąc motocyklem i to momentami zdecydowanie szybciej niz pozwalają na to przepisy ruchu drogowego.

 

 

Oj Oj... zapomnieliśmy. Ja już wiem. Rozgryzłem samolota! Przecież na końcu, zawsze okazuje się, że on we wszystkich swoich historiach zakładał "idealne warunki" (tudzież inne specjalne założenia, chwyty, którymi sie wykręca), czyli w tym wypadku prosta droga, idealna nawierzchnia, doskonała przyczepnosć i wspaniałe warunki atmosferyczne. Tylko zawsze zapominał o tym wspomnieć, bo to przecieć oczywiste...tak samo oczywiste, jak to, że pani Jagucka skręcała w lewo, bo ona tam mieszka, i zawsze tam skreca w lewo i dlatego zajechała drogę temu "durnemu motorzyście". To po co ją wyprzedzał, jak wiadomo było, ze ona tu skręci, bo tu mieszka. I to co, że nie miała włączonego kierunkowskazu.

 

 

 

DOPISANE:

a ja znowu, durny, jak dzieciak dalem sie ponieść i odzywam sie w tych tematach samolotowych. Basta! O NIE! Juz mniesamolot nie sprowokujesz. Ja sie u Ciebie więcej nie odzywam... tylko nie zapominaj, że wisisz klękanie przede mną. Daj znać jak i kiedy chcesz to odrobić.

 

czesć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wręcz przeciwnie chyba... albo krótka, albo długa, ale bez zakrętów, miasteczek, powoli jadących ciągników, rowerzystów, maluchów itp. ...ale nie zapominajmy, że samolot ma ponadprzeciętne zdolności jako kierowca. ... ja to miękka ci*a jestem... na trasie 300 km nie jestem w stanie utrzymać średniej 100 km/h nawet jadąc motocyklem i to momentami zdecydowanie szybciej niz pozwalają na to przepisy ruchu drogowego.  

 

 

czesć

 

krótka to nie- bo startujesz od zera...i zanim osiągniesz golfem te 90 to juz masz 10sek w plecy... z resztą zalezy co rozumiem podp ojęciem krótka ;P:P... nie chce mi się tego liczyc. fizyki nie mialem od dawna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje pogadac z samolotem na gg. Więc moge Ci odpowiedziec  shoovfr750 ze nie, on nie jest normalny.

wiem wiem... tak tylko kurtuazyjnie zapytałem ;)

to że zamiast mózgu ma trociny to przeciez widac z daleka :)

no ale cóż... nie każdy burak jest cukrowy jak mawiają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...