Skocz do zawartości

No i mam nową kozę!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Jakiś czas temu podpytywałem co by tu kupić do lekkiego endurzenia.

Padały różne propozycje z waszej strony, warunkiem moim było 4T.

Z racji mocno ograniczonego budżetu moje poszukiwania zawęziły się do Suzki Dr 600/650. Znalazłem przed świętami ciekawą ofertę o suzuki Dr600.

Pojechałem obejżałem, przejechałem się po śniegu i wróciłem. Sprzęt wygląda bardzo ładnie jak na swój wiek (89r) wszystko działa, sprzet skręca, hamuje, jedzie prosto i nie ma żadnych luzów. Z mankamentów które zlokalizowałem to delikatnie ślizgające się sprzęgło i zabity napęd.

Po kilku dniach pertraktacji i namysłów, wróciłem i zakupiłem tą Dr600.

Sprzęt do obejżenia jest tutaj:

http://www.bikepics.com/members/marcinkasp...sprzyk/89dr600/

 

ps. Przejechałem się dopiero kilka razy i nie odjeżdzając daleko od garazu, ale już mi się podoba. Pojeździł bym więcej ale napęd jest w stanie tragicznym i się boję że się rozleci oraz opona przednia jest w raczej lekki teren. .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje --- kolejna osoba z 600-ką z Warszawy , mam nadzieję że nie raz wspólnie polatamy  :P

 

A chętnie, chętnie. Właśnie nie znam nikogo kto endurzy w okolicach warszawy na podobnych sprzętach. Możesz być pewny że się odezwę na priv :D

 

Ps. Co do odpalania to nie mam z tym problemów, Sprzet pali praktycznie od kopa (aż jestem w szoku). Zdaję sobie sprawę że w kopnym piachu albo błocie może być troszkę gorzej :)

 

ps2. Co do stanu technicznego to już trochę więcej wiem. Na bierząco przeglądam drkę krok po kroku. I źle to nie wyglada.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon na enduro trwa caly rok :mrgreen: :P odpowiednie oponki i latasz po sniegu

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...