Skocz do zawartości

Dr 350 czy GS 500 ?


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w mieście są 2 drki 350 , a jedna jest mojego kolegi i stad zainteresowanie tym motocyklem, bardzo mi się podoba, strasznie lubie dźwięki wydobywane z silniczka:) Musze zacząć od czegoś słabszego żeby poprostu opanowac silniejszy motocykl...wiadomo przesiadka ze skutera to nie takie hop siup:) (choć niektórym może sie to wydawać dziwne) to po pierwsze (chociaż z kumpel często testujemy jego etz 150:P i bez problemu) a po drugie chyba rodzice by nie dali kase na jakąś 650, moze na drugi sezon? Narazie żyję marzeniami bo moje szanse na motocykl w tym roku wynoszą 50 %. Ale ja wierze i mam nadzieje, że moje marzenie się spełni. Czego życzę również tym osobom, które jeszcze nie mają swoich jednośladów a o nich marzą....

 

Witaj

Tez miałem podobna sytuacje jak zmieniałem moto...znaczy przesiadłame sie z motoroweru na motocykl...:P fundusze tez miałem ograniczony do troche wiekszej kwoty...ale w koncu zakupiłem GS-sa:) zachwycony bylme bardzo...nwe moto,ta rama(kwestia gustu),dwa garki.. to nie jeden :D no i nie 50 ani 80 ale 500:) No i pewniego dnia stało sie cos nie dobrego prz*****m w puszke moto rozbite ja tez....(oddalem sledzione na smietnik) i ogulen zrazenie do moto... :? po dojscu do siebie wyremontowaniu GS-a wsiadłem ponownie na 2oo, po wypadku sie zazekałem ze juz nigdy nie wsiade na motocykl... ale stwierdziłem tez ze szkoda zdrowia jezdzic po ulicy...i zastanawiłem sie nad zmiana GS-a na DR-ke i nie wiem ale mozliwe ze takowa zmiana dokona sie w tym sezonie... mysle ze tak samo GS jaki i DRka jest dobra na takie latanie co ty mowisz...bo ja swojego GS-a do tego wykozystuje nigdzie daleko nie jezdze tylko przejazdzki głowie samotne takie refleksyjne :) bo mało ziomkow jest na moturach...a wiekszosc to 1000 i 600 to gdzie ja z moja 500:] wiec GS sie sprawdzado tego(nawet po lesie nim smigałem i po polach rowniez tez) ...jak najbardziej polecam GS-a chociaz jak masz mozliwosc przejechania sie na jednym i drugim to juz decyzja nalezy do ciebie kwestia gustu.. mysle ze wychaczysz dobrego GSa w tej cenie bo teraz tanie jak barszcz a DR tak samo...bez rejestracji tyle gdzies cie wyniesie no chyba ze wyzszy rocznik;] pozdro i udanego wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no DR to niby klasa 600, ale enduro a nie plastik o mocy 100 km :P

dr -ka to spokojne enduro, ktore nie bedzie miało na kole nawet 40 koni wiec teoretycznie może byc nawet wolniejsza od gs-a

tylko jest wysokie i w miare cięzkie, musisz popatrzec w katalogach i porównac

przeróbka na SM nie bedzie miała sensu jesli nie masz zbyt dużo $

jak założysz szosowe oponki to w zupełnosci wystarczy

 

powodzenia w wyborze

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja akurat jestem w temacie bo sam mam DR 350, a kilku moich koleszkow ma lub mialo GS 500. Wedlug mnie DR to sprzet o duzo szerszych mozliwosciach uzytkowania , przez co ciekawszy i sprawiajacy wiecej frajdy. GS to moto przede wszystkim do wozenia tylka i niewiele poza tym. Taki sprzet do codziennego uzytku, wiele szalenstwa na nim nie zaznasz. Za to DRem mozna juz calkiem niezle dawac w terenie i po miescie na naszych wspanialych dziurawych ulicach. Dlatego ja wybralbym DRa. Ale jak to sie mowi - decyzja nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie już się zdecydowałem na DR 350, teraz musze wierzyć w to że znajdzie sie na to fundusz, chociaz ze swojej kasy mam uzbierane 3500zł z kilkuletnich oszczednosci ale to wciaz za mało.....wiec jak podpiszę z rodzicami kontrakt na sponsoring w tym sezonie to moje marzenie się spełni :(

Pozdr =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no DR to niby klasa 600, ale enduro a nie plastik o mocy 100 km

 

 

karol1001 napisał:

DR 350 a nie 600/650 więc o 40 koniach nie ma co marzyć nawet

ale mi chodziło o 600/650 !! nawiazywałem do swojego wczesniejszego postu bo mocowowo gs bardziej zbliżony jest do dr 600/650 niż 350

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...