Skocz do zawartości

Kask a'la "Rzymski Legionista"


Rekomendowane odpowiedzi

pomyślał że kserujesz od Raptownego

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to kupowanie kasków AGV Rossi'ego, czy koszulek piłkarskich jest kserowaniem czyjegoś stylu itp... Ja postrzegam to jako pokazanie, że jest się kibicem/lubi się danego człowieka. No i jak napisałem wyżej, choć w malutkim % poczucie się jak on :)

 

zal mi was.

 

wyrywac laski na irokeza..? co za nieudacznicy :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się podoba i dopiero z dyskusji na forum dowiedziałem się, że jakiś tam znany motocyklista w czymś takim jeździ. osobiście chętnie bym kupił taki cosik, mnie to się kojarzy z punk-kulturą (sam kiedyś miałem irokeza, tyle że na glacy :twisted: ). problemem jest oczywiście cena, zdecydowanie za wysoka. zastanawia mnie też jak by się ze mną plecaczkowi jeździło, bo chyba trzeba bybyło zwiększyć odległość między kaskami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślał że kserujesz od Raptownego

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to kupowanie kasków AGV Rossi'ego, czy koszulek piłkarskich jest kserowaniem czyjegoś stylu itp... Ja postrzegam to jako pokazanie, że jest się kibicem/lubi się danego człowieka. No i jak napisałem wyżej, choć w malutkim % poczucie się jak on :)

 

zal mi was.

 

wyrywac laski na irokeza..? co za nieudacznicy :laughing:

 

a weź powiedz czy nigdy nie wyrwałeś laski na moto?? hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio identyczny widziałem w którymś sklepie on-line za 50 zł sam mam jeden kask ktory lezy dla mojego plecaczka wiec chyba sie z nią zamienie i przerobie jej kask i bede mial irokeza

P.S.

macie moze jakies pomysły jak zrobić irokeza tylko bez takich jak "weż szczotke ....."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...