Skocz do zawartości

xr 600 z niemiec


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra jest zblokowana- 34 KM, ale moment i tak bedzie duzy- do zabawy motorek i tak dobry, ze wzgledu na zawieszenia, no i gang 1-cylindrowki 4-suwowej to nie to co pierdz.... duwsuwa :lol:

A jak po jakims czasie kasy bedzie wiecej mozna dokupic walek rozrzadu od niezdlawionej wersji-koszt ok. 250$(bo chyba dlawiona walkiem- lecz moge sie mylic!) i jezdzic wersja o pelnej mocy 38,4 KM spod tylnego kola! Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chyba dlawiona walkiem- lecz moge sie mylic!) i jezdzic wersja o pelnej mocy 38' date='4 KM spod tylnego kola! Pozdr. Janek.[/quote']

 

Xr-ki oddławione mają ok 60KM, tak jak mojego taty, trzeba wypatroszyć wydech lub wymieić wydech (tam są chyba standardowo blokowane )

 

Pozdrówki, Endurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzeli się nie wylicytuje na Ebayu na nim zawsze jak coś kupisz to nie jedzie się w ciemno, tylko trzeba się umuwić z niemcem i już.

 

Jeżeli nie kupisz na aukcjac to zawsze jest prawdopodobieństwo że zrobisz sobie tylko wycie czke po NIEMCZECH.

 

Pozdrówki, Endurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endurek czytaj wyraznie XR600- 1992- oddlawiona 38,4 KM, 61 KM wersja to nowsza chlodzona ciecza!

A to w jaki sposob jest dlawiona to pewnie Piotr Dudek bedzie wiedzial po nr ramy i silnika, ale wydaje mi sie ze dlawiona jest na walku rozrzadu(inne czasy, nizsze krzywki).

Nt XR mozna poczytac pare postow nizej.Przeczytajcie tez n/t XR 250-wcale zacny motorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak powiedzcie szczeze....gdzie lepiej kupywac...W Niemczech czy u nas w kraju.....a moze znacie kogos kto zajmuje sie sprowadzaniem motocykli?? :)

 

Raczej w niemczeh tam motocykle są w lepszym staie są zadbane, no tylko są często dławione to jest ten minusik, dlatego trzeba bacznie czytać tabelke z KW/PS(PS-niemiecka nazwa KW)

 

Co do mocy to mój tato ma XR600r z 89roku i ma ok 60KM.

To XR250 odblokowana ma chyba 38,4 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak szukasz to sobie przypomiałem że mój brat ma do sprzedania XL600

wszystko o tym egzęplarzu znajdziesz TU: http://www.moto.akcent.pl/moto/xl.htm

 

Jak masz jakieś wątpliwości to wal do mnie lub do mojego brata (posiadacza)

jego nick to sempo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...