Skocz do zawartości

pewien policjant - nadgorliwy hipokryta


Pawel-SV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jestes taki zajebisty i policje masz w dupie to po h...a dzwonisz jak Ci dom okradna albo samochód. A jak Ci w czajnik walnie jeden czy drugi to pierwsze słowo jakie krzyczysz przez łzy to ' date=',policja - pomocy''[/quote']

 

mialo byc smieszne / ironiczne czy jak? :roll: Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia... nie raz widzialem na wlasne oczy jak POLICJA widziala i nic nie zrobila. Osobiscie nie zadzwonilem nigdy na 997 i tego nie zrobie, dopoki sprawa nie bedzie wymagala krytycznej interwencji policji. Na szacunek niestety trzeba sobie zapracowac - nikt nie dostaje go od tak nie wiadomo skad. Smiesza mnie akcje policji "blizej spoleczenstwa"... po co to wszystko jak na drugi dzien sytuacja sie nie zmieni. NIe ma sensu podawac przykladow i udowadniac jak masz z gory zalozone ze masz racje. Pala nigdy nie dostalem, ale celowano do mnie, straszono psem i ponizono --- prewencja. Nie jestem chuliganem i nie wychylam sie jak nie trzeba - a wystarczy jeden idiota + drugi idiota swiadek i papiery na cale zycje zje*ane. Piszesz ze bedziesz strzelal... to po ci F3 ?? do lansowania? bo pewnie 90km/h nie przekraczasz... :banghead:

 

Drogowka swieta nie jest, chociaz osobiscie uwazam ze jest zdecydowanie lepsza od prewencji - nie jest to wyssane z palca tylko z doswiadczenia - wlasnego. Zaplacilem dopiero 3 mandaty i dostalem kilka pouczen. Wiem ze zawinilem , dlatego nie wrzeszcze - pocieszajace jest to , ze jak dotad zawsze otrzymalem mandat najnizszy za dane przekroczenie. Dostalem tez jeden mandat w.g mnie za widzi-mi-sie... po dlugiej klotni zrezygnowalem i przyjalem - bylo minelo.

 

Nie ma co generalizowac, ale prawda jest , ze wiekszosc to psy ... chyba ze sie zna takiego osobiscie.

 

CHwala Wszystkim Dobrym Policjantom ... ale tez cH * W * D * P (np: tym co dwa dni temu mnie spisali , zrewidowali... a szedlem wieczorem po materialy na egzam)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pouczanie

Stary Sierżant napisał:

Znałem kilku chłopaków którzy nie byli strachliwi' date='mieli super szybkie motory.

 

Teraz mają bardzo gustowne nagrobki.[/quote']

 

Lobo ! Wcale nie mam zamiaru Cię pouczać.Widziałeś płuca na asfalcie ,albo jak wygląda nerka na gorącej chłodnicy ??? Ja niestety widziałem.I to zbyt wiele razy.Możesz sobie jeżdzić jak chcesz , ale nie musisz się tym chwalić.Tu jest młodzież !!! Nie lubisz glin , to Twoja sprawa, ale skoro sam się chwalisz , że łamiesz na max przepisy ,to czemu się dziwisz.

 

 

 

 

flisert napisał:

Cytat:

naszczescie maja sie zmienic przepisy - (szczelac bez ostrzeżenie w kierunku pojazdu niezatrzymującego sie do kontoli) WRESCIE BEDE WIEDZIAL PO CO MAM BROŃ -aby strzelac do przestepców

 

Flisert - powiem krótko - zagalopowałeś sie - więcej dystansu ' date='mniej emocji . Trzeba podejść na zimno jak zawodowiec.

 

 

 

k*rwa' date=' i tak mówi policjant? Banghead jasne, odrazu niech ci kur*a czołg dadzą żeby była pewnośc, że "uciekający" więcej nie popełni takiego błędu Banghead[/quote']

 

Z czołgu żle się strzela -lepsza wyrzutnia rakietowa. Masz chłopie rację - bez przesady ze strzelaniem - ale sam też wyluzuj.To ma być dyskusja , a nie mordobicie . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :) :) :P dokladnie dyskusja a nie ....

Juz pisalem na ten temat kilka razy - chlopaki wyluzujcie bo tak policja jak i my czesto przesadzamy...

POZDRAWIAM!!!!

 

[ Dopisane: 06-02-2006, 12:28 ]

A na drodze zycze wszystkim - zarowno policji jak nam uzytkownikom drog - ROZSADKU!!!!! :banghead:

Jeszcze raz POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...