Skocz do zawartości

ryb...ol?


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Przepraszam najmocniej drogie koleżanki i koledzy. Mam trzy pytanka:

1. Co to jest Rybol ?

2. Czy tam się "spożywa" ?

3. Czy tam będzie PGR i Cotlet ?

Jeśli na conajmniej dwa pytania odpowiedź jest twierdząca' date=' to nie jadę ! :mrgreen:

P.S. Połowa kwietnia mówicie ... ?[/quote']

niestety prociu mam złe wieści odpowiedzi na twoje 3 pytania są twierdzące

:twisted: :twisted: :twisted:

pzrd broda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Zbyhu ... poczytałem... (opinia w księdze gości) a że właśnie wróciłem ze spotkania terapeutycznego z okolic Węgierskiej-Power-Goorki postanowiłem, że skoro:

po pierwsze: udało mi się Cotleta nawrócić na jedynie słuszną drogę abstynencji w dniu wczorajszym

po drugie: prawie, prawie PGR też uwierzył w pewnego rodzaju wartości propagowane przez jedynie słuszną stację radiową

po trzecie: doczytałem się, że nie wszystkim wykręcają ręce do tyłu i wlewają napój szatana w gardło to ... WCHODZĘ W TO !

P.S. A podany w poście termin nie koliduje ze świętami ? Bo nie mam kalendarza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProT przez tego typu posty chce zwrocic na siebie uwage a po co :?:

 

Żeby każdy zapamiętał sobie że tego gościa trzeba schlać... :D :twisted:

 

ProT plan zajebisty ale nie przechytrzysz detektywa PGRa - mój mózg działa jeszcze w rozjaśnieniu po sylwestrze....

 

Co do Rybnika to chyba nie musze się wypowiadać...

 

Na taki PRAWIE zlot zawsze moge PRAWIE dojechać i PRAWIE się napić z PRAWIE motocyklistami ( bo przecież tylko w Pszczynie sa przawdziwi moturzyści i prawdziwe zloty :roll: )

 

 

Pozdro Ekipa z większością myślę widzimy się za tydzień, a reszta oby najpóźniej do kwietnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProT przez tego typu posty chce zwrocic na siebie uwage a po co ?  

Żeby każdy zapamiętał sobie że tego gościa trzeba schlać...

G..o prawda Kawalerze. Podjąłem noworoczne zobowiązania. :P

ale nie przechytrzysz detektywa PGRa - mój mózg działa jeszcze w rozjaśnieniu po sylwestrze...

... szczególnie jak myślicie we dwóch ... w duecie z reniferem :mrgreen: :( :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mi tu qrwa renifera w wasze imprezy pijackie nie mieszajcie.

A tacy byliście kiedyś porządni. Prot nie pił PGR nie palił a teraz??

Prot tak pije, że w najlepszym hotelu w Wiśle pod wpływem szatańskich mocy PGR-a i Cotleta mył rowa w toalecie publicznej obok night clubu.

PGR i Cotlet walili reniferowi .....

Prot jest tak chory, że wymyslił iż to kiełbaska z nieświeżego żurku mu zaszkodziła a PGR i Cotlett rzucili studia bo ida na odwyk.

A teraz jeszcze ta impreza w PGR-owisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mi tu qrwa renifera w wasze imprezy pijackie nie mieszajcie.

A tacy byliście kiedyś porządni. Prot nie pił PGR nie palił a teraz??

Tak Kasiu ! Oni mi wykręcili ręce, a renifer mi mówił, żebym się z nimi po dobroci napił, bo mi zrobią tak jak jemu :mrgreen: Straszne to wcielone szatany, na diabelskim ołtarzu ofiarę z kwiatów sztucznych palili i w dziwnym języku zaczęli gadać !!! :( Kelner nic nie rozumiał z tej ich szatańskiej mowy. A z tym myciem to fotomontaż !!!

I jeszcze mi kazali na suszarce do rąk w kiblu, niczym na motocyklu jeździć, żebym niby poczuł jak to na szlifierkach się jeździ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie odzywaj Ty ... Ty ... Ty już wiesz kto ... We dwóch dziadzi ręce wykręcaliście !!! Zmuszaliście ... A Św. Mikołaj to co na przykład Ci takiego złego zrobił, co ?

Prot napij sie bo po trzezwemu tworzysz takie scenariusze do M jak Motur

 

Ze niby nie na trzeźwo to spoko jestem ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot napij sie

Ty PGR już nic nie mów :mrgreen:

 

Tak Kasiu ! Oni mi wykręcili ręce, a renifer mi mówił, żebym się z nimi po dobroci napił, bo mi zrobią tak jak jemu

Tak , tak Procik a świstak siedział i zawijał je w te sreberka :(

 

Kurde jak ekipa do czasu Rybola nie trafi na przymusowy detoks lub OIOM z przepicia to będzie naprawdę super impreza no i oczywiście okazja, żeby znów Wasze mordki zobaczyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO

Oddział Lania Okowitej

 

[ Dopisane: 04-01-2006' date=' 13:28[/i'] ]

Ortopedia (trza iść po flaszki) ;)

Logopedia (trza w sklepie poprosić albo o piwa bądź o wódeczkę itp. itd) :lol:

Okulistyka (już nie widzą co piją) :mrgreen: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...