Skocz do zawartości

ryb...ol?


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobimy tak: ja pojadę z Tobą na GS-ie jako plecaczek' date=' potem damy w rurę i za zakrętem jak Dziadzię zgubimy to się zamienimy[/quote']

I wiózł ślepy kulawego ... Starego Misia na sztuczny miód ... dzieciaki ... co ja z Wami mam ;)

 

[ Dopisane: 19-01-2006, 16:45 ]

Nie martw się ja jako dyplomowana psycholoszka wyrażam zgodę

jego trza leczyć, a nie badać !!!

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starego Misia na sztuczny miód ... dzieciaki ... co ja z Wami mam

Bez przesady jak sie zamienimy kubraczkami to nawet się nie zorientujesz :mrgreen:

jego trza leczyć

Podobno to na co trza Go leczyć' date=' to rozmową na zebraniach AA uzdrawiają ;)

Wielki jak plac grunwaldzki

Ale się rozmarzyłam :oops: tylko nie doczytałam, że to o łeb ten inny chodzi :buttrock: ZONK :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pasuje 1,2 kwietnia

zbychu - jedna pozycja z listy do skreślenia

To jednak nie przyjeżdżasz..

No bo po co :lol: 1,2 drugiego to tam chu*** bedzie (no ewentualnie Ty tam bedziesz ;) ). Ja zas nawiedze miejsce kaźni 8 lub 22, kiedy to faktycznie na ziemi zaistnieje piekło :twisted:

Jak zmienisz zdanie pogadaj z oranizatorem - może wpisze Cie ponownie na spotkanie z demonami :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopy ! W końcu ... zgrałem te zdjęcia :mrgreen: Załączyłem też filmiki z Egonem i Mishelem w roli głównej. Dziś wysyłam do zamiejscowych (Dual i Zimer), reszcie wręczam osobiście. Adu dostanie ..... jak przyjedzie do Wrocka

Acha - filmy otwiera Quick Time - nie wolno ich chować w katalog zawierający polskie znaki. Jak nie wiecie co to są polskie znaki - to dzwońcie do PGR-a - on wie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu dostanie .....

Myślałam, że w pupę eeee ;)

A swoją drogą, to już nie mogę się doczekać wręczenia mi tych fotek yupppi :mrgreen:

Mam nadzieję, że szyny do piątku nie popękają na trasie Warszawa Centralna-Wrocław Główny, bo tak to będzie lipa i jak ja się do Was dostanę :D

.......na sankach! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu 22-23 , kur***a inny to dupy nam odmarzna :)

Byles na stodolach sie pytac czy mam sie tam wybrac ??

 

Na stodolach Zimer i Bahama z kochana beda balowac w stozowce

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

 

eeee tak apropo na sprostowanie 1 Rybnik nosil nazwe plawniowice i bylo tam ok 9 osob :buttrock: i to byla impreza niepowtarzalna ;)

a 2 Plawnicowice to Stodoly inaczej Rybnik i tu bylka juz milosc bez pochamowan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx zamiast tu innym atrakcje nakręcać może sam byś sie skusił na małe co nieco (ten ostatni raz :buttrock: ) Chyba ze przybedziesz w duecie (ja w każdym bądz razie obawiał bym sie o możliwe skutki poznania drugiej strony naszej podłej natury przez pewne osoby ;) ). Heh zastanawiałem się czy czasem nie z tego powodu tak szybko zeście sie z sywlka pozbierali ;) (wiem że pitole bez sensu - sory - SESYJA sie udziela :) )

 

Ludzie! Ja Wam mowie ze 8 kwietnia bedzie za*eb***ie ciplutko 20 stopni jak nic ;) A jak nie to wezwiemy Chuck'a Norris'a, jednym chuchem i kopem z półobrotu przergoni chmury w piz***u i ociepli klimtra na całym śląsku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...