Skocz do zawartości

ryb...ol?


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje opcja przesuniecia imprezy na pozniej...

 

Nie ma sensu przesuwać imprezy dla kilku osób' date=' więc się tym zbyhu nie przejmuj i zamawiaj te domki[/quote']

Prawda jest taka' date=' że oprócz wymienionych poniżej ...

Ganczara też nie będzie' date=' Pięknego i Dominika w takim razie zapewne również....[/quote']

w tej sytuacji nie pojadą pozostali spamerzy z Pasteura ... no i będziemy mieć efekt domina :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na tegoroczne zawichrowania pogodowe lepiej chyba zostać przy terminie 22-23.IV.

 

w tej sytuacji nie pojadą pozostali spamerzy z Pasteura ...

Dlaczego mają nie jechać?? Nie znają drogi czy co?? Może powstało nowe kółko różańcowe - jeden za wszystkich, wszyscy do browara???

Cotlet, Bejz, Mishel - do tablicy!!!

 

A reszta ekipy wrocławiskiej co?? Też nie pojedzie?? :banghead:

 

My z brodzią na 'hundert prosent' stawiamy się na Rybolu ;)

 

 

PS. A zresztą, jak nie chcą to niech nie jadą - zostanie wiecej "zielonego" dla reszty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A zresztą' date=' jak nie chcą to niech nie jadą - zostanie wiecej "zielonego" dla reszty [/quote']

No tak Krasnal pewnie, że można tak sprawę postawić ale to w końcu nasze Szmaty ;) więc jak można Ich pominąć, może trzeba przenieść imprezkę na maja np. 13-14 lub 27-28 jest kilka wolnych weekendów a i pogoda byłaby lepsza na pośmiganie (no i tak po cichu to wiem, że wtedy już na 100% będę mieć prawko :roll: ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal pogratulować, najlepiej dbać tylko o swoje...

Nie mam zamiaru przypominać Ci na czym polega braterstwo przyjazn czy inne tego typu bzdety, ale ciekawe czy sam byś swoją linke od gazu złożył między Rybnikiem a Gliwicami, być może nam też nie chciało się wtedy zatrzymywać, a według Twojej zasady skoro Twój motocykl nie chciał jechać to niech nie jedzie... co nie :?: :mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Nie, no nie robcie balaganu, bo zaraz nikt nie pojedzie...

Qrka, PGR, nie rob scen...

Ostatni Rybnik organizowalem razem z Tuba, a trafilo mi tak, ze musialem po 2h spadac do domu. Nikt z tego powodu nie plakal i nikt nie zwrocil nawet uwagi, ze mnie nie ma.

I co?

Nic.

Nie moglem byc, takie zycie. Pisalem o tym, ze nie bede mogl zostac dlugo, ale demokratycznie 4umowicze wybrali jednak taki, mnie nie pasujacy termin. Zycie!

Tak jak stawiasz sprawe jest naprawde troche nie fair. Teraz my bedziemy sie czuc nie wporzadku, ze robimy impreze bez Ciebie, a polowa ekipy w mysl braterstwa i solidarnosci z Toba nie pojedzie, zeby Ciebie nie zostawiac na lodzie... No i wyjdzie mega kupa, nie spotkanie...

To nie jest klimat Rybnika!

 

Nie pozostaje mi w tym momencie nic innego jak

prosić o spokoj, nie podejmowanie tego watku wiecej

oraz oglosic nowe, ostateczne glosowanie za data...

 

Zaloze w tym celu nowy temat, zeby byla Ankieta...

 

PLIS, nie kloccie sie!!

 

Pozdrawiam

 

Głosujemy tu!!

"]http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...[/size]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbyhu ja napisałem żebyście się nie przejmowali i dalej podtrzymuje to co napisałem Róbcie jak większości pasuje.

 

Odpisałem tylko krasnalowi żeby zostawił takie uwagi dla siebie, bo niektórzy naprawdę chca się pojawić, a nie mogą a ten żart był mnie niż średni i mowa nie tylko o mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej sytuacji nie pojadą pozostali spamerzy z Pasteura ... no i będziemy mieć efekt domina Confused

Cos Ci sie chyba pomieszalo piekny kawalerze :P Jesli o mnie chodzi to pasuje mi przaktycznie kazdy termin po swietach bo dopiero wtedy bede mial moto we wrocku... A jesli chodzi o cala ta gadke ze jeden nie jedzie to reszta tez sobie odpusci to dla mnie to troche smieszne. Pgr ma zaraz po swietach zajebiste weselisko na ktore sam bym sie przeszedl :buttrock: ale z tego co wiem reszta szmat z Pasteura nie ma nic w planach i wydaje mi sie ze stawi sie na Rybolu z cala ekipa wroclawska - ja tam w kazdym razie zglaszam pelna gotowosc bojowa - akurat czlek se po poscie odbije ;)

 

Pozdrawiam Zjeby :twisted:

 

A tak BTW to Krasnalku wiesz jak nas zachecic... 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGRze wydaje mi się, że nie zrozumiałeś mej intencji :roll: Odniosłem sie tylko do zdania że skoro Ty nie jedziesz to reszta Pasterowiczów też nie pojedzie. Wiem, że życie układa się różnie i nie wszędzie dane nam jest być (patrz post zbyha). I dlatego chciałem poznać zdanie reszty wrocławskich pijoków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...