Skocz do zawartości

Cylinder tuningowy do TS wersja X a XK


Bubaziom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak bardzo mądry post 8) Tylko ze byly tego i tego modele europejskie chlodzone powietrzem i japonskie chlodzone ciecza 8) Jezeli do zuzuki Ts i chldozonego powietrzem to nie ma znaczenia 8) Te modele sie chyba ruznią lekko owiewkami czy jakimis elementami stylistycznymi czy cos moze w chamulcach glownie cos jest innego chyba w ramie jednak silnik jest ten sam;]Tak jak Honda Mtx80 i Taka jak Ja mam MtxR czy cos tam 8) :evil: pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przemyślu też jest pare sklepów z częściami do motorów, w 2-óch masz części do simów jawek itp. a reszta to do jakiś skuterków i to wsumie nie są sklepy tylko komisy.

endurogay- a jakiej firmy były te chłodzone powietrzem za 320zł?? moze byś kupił i mi sprzedał przez allegro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiegac troche od mojego pytania(nie wszyscy :evil: ). ja sie was nie pytałem gdzie i za ile kupić cylinderek, tylko jaka jest różnica pomiędzy SUZUKI TS50X a SUZUKI TS50XK :?: . Więc Enduroguy skoro miałeś Suzuki TS i taki mądry jesteś to mi powiedz, a nie wymądrzaj sie ile to masz sklepów w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiegac troche od mojego pytania(nie wszyscy ). ja sie was nie pytałem gdzie i za ile kupić cylinderek' date=' tylko jaka jest różnica pomiędzy SUZUKI TS50X a SUZUKI TS50XK . Więc Enduroguy skoro miałeś Suzuki TS i taki mądry jesteś to mi powiedz, a nie wymądrzaj sie ile to masz sklepów w mieście.[/quote']

NO faktycznie przeciez temat to "Cylinder tuningowy do TS wersja X a XK"! Odrazu wiadomo ze chodzi o porownanie dwoch modeli!

 

Szczerze mowiac nie mam pojecia czym sie roznia te modele poniewaz mialem TS50XK z 1980roku i byl to motocykl niemiecki chlodzony powietrzem, nastepnie byla rowniez TS50XK tyleze z 1994 roku chlodzona ciecza z Japonii! Pozatym te informacje sa nie wazne! Niemiecka TS chlodzona ciecza w danym roczniku byla zawsze taka sama, a cieczaki maja te graty co RMX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...